Modernizacja boisk „Orlik 2012” przy Szkole Podstawowej nr 3 w Stargardzie

Gmina Miasto Stargard

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00284807
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00284807/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-18 11:55
Lokalizacja
Stargard, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4329c1ec-6adc-4b67-acd9-4cbfcf990d17
Identyfikator
8542228873
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa boisk sportowychRoboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

SOLID-STET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWASzczecin, PL · lot 0
767 579,51 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00284807 z dnia 2025-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boisk „Orlik 2012” przy Szkole Podstawowej nr 3 w Stargardzie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Stargard

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685734

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Hetmana Stefana Czarnieckiego 17

1.5.2.) Miejscowość: Stargard

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-110

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@um.stargard.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.stargard.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1105218

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boisk „Orlik 2012” przy Szkole Podstawowej nr 3 w Stargardzie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4329c1ec-6adc-4b67-acd9-4cbfcf990d17

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00284807

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037087/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Modernizacja terenów sportowo - rekreacyjnych przy Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00220034

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZ.271.12.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 767579,51 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie wszystkich niezbędnych robót związanych z modernizacją boisk „Orlik 2012” przy Szkole Podstawowej nr 3 w Stargardzie - w zakresie i granicach określonych dokumentacją projektowo-kosztorysową, a w tym:
a) wymiana nawierzchni z trawy syntetycznej na boisku wraz z naprawą podbudowy,
b) wymiana części piłkochwytów oraz siatek piłkochwytów,
c) wymiana bramek do piłki nożnej
d) czyszczenie nawierzchni poliuretanowej boiska wielofunkcyjnego,
e) modernizacja oświetlenia kompleksu boisk sportowych,
f) budowa sprawnościowego placu zabaw;
g) inne roboty ujęte w przedmiarach robót oraz w projektach technicznych;
Orientacyjne wielkości ilustrujące skalę zamówienia:
1) wymiana nawierzchni z trawy syntetycznej ok. 2000 m2;
2) naprawa podbudowy ok. 600 m2,
3) wymiana siatek piłkochwytów ok. 90 mb,
4) wymiana piłkochwytów ok. 13 mb,
5) wymiana 15 szt. opraw oświetleniowych,
6) przygotowanie nawierzchni bezpiecznej z piasku ok. 200 m2,
7) montaż urządzeń sprawnościowego placu zabaw - 1 kpl.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 767579,51 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1269316,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 767579,51 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SOLID- STET Sp. z o.o. Sp. k

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522601903

7.3.3) Ulica: Międzyparkowa

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-346

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 767579,51 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający nie żądał w ofercie informacji o zakresie ewentualnego podwykonawstwa, dlatego nie ma wiedzy czy
wykonawca zamierza powierzyć część zamówienia podwykonawcom. Nie mając innej możliwości na pytanie w sekcji 7.4.)
"Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom" zaznaczono NIE.
2025-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane