Opracowanie dok. technicznej dla zad. pt. Rozwój i zwiększenie miejsc opieki długoterminowej w zakładzie op.-lecz. poprzez modernizację infrastruktury Szpitala oraz zakup niezbędnego sprzętu med.
Szpital Powiatowy w Wodzisławiu Śląskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00284984
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00284984/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-06-18 12:22
- Lokalizacja
- Wodzisław Śląski, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-233c8ae0-0525-4313-9f4a-8581c344d0f0
- Identyfikator
- 6471839389
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00284984 z dnia 2025-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dok. technicznej dla zad. pt. Rozwój i zwiększenie miejsc opieki długoterminowej w zakładzie op.-lecz. poprzez modernizację infrastruktury Szpitala oraz zakup niezbędnego sprzętu med.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatowy w Wodzisławiu Śląskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000312455
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 26 Marca 51
1.5.2.) Miejscowość: Wodzisław Śląski
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zoz.wodzislaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zoz.wodzislaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/11160631.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dok. technicznej dla zad. pt. Rozwój i zwiększenie miejsc opieki długoterminowej w zakładzie op.-lecz. poprzez modernizację infrastruktury Szpitala oraz zakup niezbędnego sprzętu med.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-233c8ae0-0525-4313-9f4a-8581c344d0f0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00284984
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00247050
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 09/Zp/25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji technicznej dla zadania pt. „Rozwój i zwiększenie miejsc opieki długoterminowej w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym poprzez modernizację infrastruktury Szpitala Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim oraz zakup niezbędnego sprzętu medycznego”. Szczegółowy opis zawiera OPZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa prawna: art. 255 pkt 3 Ustawy Prawo zamówień publicznych – cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Wartość najkorzystniejszej oferty opiewa na kwotę 565 800,00 zł. Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia wynosiła 250 000 zł. Wobec powyższego postępowanie zostaje unieważnione.| 2025-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |