Wspomaganie edukacji ekologicznej poprzez doposażenie ośrodka edukacyjnego w Nadleśnictwie Babki i doposażenie terenowej infrastruktury przy ośrodku edukacji w Nadleśnictwie Babki

PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO BABKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00462781
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00462781/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-20 10:59
Lokalizacja
Babki, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ae847646-3909-11ef-880f-0e435a8a43bc
Identyfikator
7770006203
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Gry i zabawki, wyposażenie parków zabawUsługi projektów graficznychRóżne meble i wyposażenieZestawy wystawoweUrządzenia audiowizualneUrządzenia multimedialneGry edukacyjneGry wymagające współpracyAkcesoria do gierWyroby artystycznePrzyrządy optyczne

Wykonawcy

2 przyznane

LOGIC GATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
150 300 PLN
LOGIC GATE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
149 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00462781 z dnia 2024-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wspomaganie edukacji ekologicznej poprzez doposażenie ośrodka edukacyjnego w Nadleśnictwie Babki i doposażenie terenowej infrastruktury przy ośrodku edukacji w Nadleśnictwie Babki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO BABKI

1.3.) Oddział zamawiającego: NADLEŚNICTWO BABKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630015525

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 2

1.5.2.) Miejscowość: Babki

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-160

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.7.) Numer telefonu: 61 878 80 43

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: babki@poznan.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.babki.poznan.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ae847646-3909-11ef-880f-0e435a8a43bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wspomaganie edukacji ekologicznej poprzez doposażenie ośrodka edukacyjnego w Nadleśnictwie Babki i doposażenie terenowej infrastruktury przy ośrodku edukacji w Nadleśnictwie Babki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae847646-3909-11ef-880f-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00462781

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00408377

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 243902,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I: "Wspomaganie edukacji ekologicznej poprzez doposażenie ośrodka edukacyjnego w Nadleśnictwie Babki"

Przedmiot i zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie i dostawę do ośrodka edukacyjnego gry edukacyjnej ze scenariuszem (1 szt.) - (związana z bioróżnorodnością), mikroskopowego stolika obrotowego (1 szt.) - (edukacyjny eksponat interaktywny związany z naukami przyrodniczymi) oraz eksponatu interaktywnego przedstawiającego fragment procesu technologicznego przerobu drewna (1 szt.) - (dydaktyczny eksponat interaktywny związany z podnoszeniem świadomości ekologicznej społeczeństwa).

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia części I znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79822500-7 - Usługi projektów graficznych

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

39133000-3 - Zestawy wystawowe

32321200-1 - Urządzenia audiowizualne

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

37524100-8 - Gry edukacyjne

37524400-1 - Gry wymagające współpracy

37524700-4 - Akcesoria do gier

37820000-2 - Wyroby artystyczne

38600000-1 - Przyrządy optyczne

4.5.5.) Wartość części: 121951,22 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: ”Doposażenie terenowej infrastruktury przy ośrodku edukacji w Nadleśnictwie Babki”

Przedmiot i zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie i dostawę na ścieżkę edukacyjną („Doposażenie terenowej infrastruktury przy ośrodku edukacji w Nadleśnictwie Babki") zestawu eksponatów interaktywnych (różne rodzaje skrzynek lęgowych – interaktywne, 4 szt.), drewniana ławka (1szt.) – liść dębu, eksponat cykl życia drzewa (1 szt.), eksponat interaktywny – martwe drewno (1 szt., eksponat o roli martwego drewna w przyrodzie, pomoc dydaktyczna do ukazania różnorodności biologicznej). Elementy, które mają za zadanie doposażyć ścieżkę edukacyjną muszą być przystosowane do stania na zewnątrz oraz wykazywać się odpornością na warunki atmosferyczne.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia części II znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79822500-7 - Usługi projektów graficznych

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

39133000-3 - Zestawy wystawowe

32321200-1 - Urządzenia audiowizualne

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

37524100-8 - Gry edukacyjne

37524400-1 - Gry wymagające współpracy

37524700-4 - Akcesoria do gier

37820000-2 - Wyroby artystyczne

38600000-1 - Przyrządy optyczne

4.5.5.) Wartość części: 121951,22 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 150300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 408244,38 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 150300,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LOGIC GATE Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132903544

7.3.3) Ulica: al. Komisji Edukacji Narodowej 36/112B

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-797

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 150300,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 149500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 611366,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 149500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LOGIC GATE Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132903544

7.3.3) Ulica: al. Komisji Edukacji Narodowej 36/112B

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-797

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 149500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

2024-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy