Prace remontowo - budowlane przy budynku Młyna Reszki - ETAP II - Prace w obszarze fundamentów i przyziemia
Gmina Piekary Śląskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00462783
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00462783/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-20 10:59
- Lokalizacja
- Piekary Śląskie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bee5f187-b7a8-4cf9-bb95-d7e91039ec1d
- Identyfikator
- 4980262299
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00462783 z dnia 2024-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowo - budowlane przy budynku Młyna Reszki - ETAP II - Prace w obszarze fundamentów i przyziemia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Piekary Śląskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255418
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bytomska 84
1.5.2.) Miejscowość: Piekary Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-940
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@piekary.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://piekary.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://josephine.proebiz.com/pl/tender/58280/summary1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace remontowo - budowlane przy budynku Młyna Reszki - ETAP II - Prace w obszarze fundamentów i przyziemia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bee5f187-b7a8-4cf9-bb95-d7e91039ec1d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00462783
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042620/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Prace remontowo-budowlane przy budynku Młyna Reszki- ETAP II- Prace w obszarze fundamentów i przyziemia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00420888
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 144570,01 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są prace remontowo – budowlane przy budynku Młyna Reszki obejmujące II etap tj. prace w obszarze fundamentów i przyziemia. Remont przeprowadzany jest w celu uniknięcia degradacji budynku zabytkowego młyna.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki 7 - 8 do specyfikacji.
3. Zamawiający wymaga aby wykonawca zaoferował minimum 5 lat okresu gwarancji jakości i rękojmi za wady, liczonych od daty bezusterkowego protokołu odbioru całości umowy. Zaoferowanie dłuższego okresu gwarancji jakości i rękojmi za wady będzie dodatkowo punktowane w ramach II kryterium oceny ofert.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Art. 255 pkt 1 ustawy Pzp: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu dla przedmiotowego zadania nie wpłynęła żadna oferta w terminie przewidzianym na składanie ofert, tj. do dnia 5 sierpnia 2024 r., godz. 10:30.
| 2024-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |