Dostawa samochodu osobowo-dostawczego w formie leasingu operacyjnego 48-miesiecznego z opcją wykupu
Wrocławski Teatr Współczesny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00462808
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00462808/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-20 11:06
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-173e785a-205d-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8960005710
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi leasingu finansowego
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00462808 z dnia 2024-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu osobowo-dostawczego w formie leasingu operacyjnego 48-miesiecznego z opcją wykupu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wrocławski Teatr Współczesny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000279870
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rzeźnicza 12
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-132
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@wteatrw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wteatrw.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
instytucja kultury jednostki samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa samochodu osobowo-dostawczego w formie leasingu operacyjnego 48-miesiecznego z opcją wykupu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-173e785a-205d-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00462808
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001893/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa samochodu osobowo-dostawczego w formie leasingu operacyjnego 48-miesięcznego z opcja zakupu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00195267/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
w poprzednio prowadzonym postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym wariant 1 nie złożono żadnej oferty
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 4/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa samochodu osobowo-dostawczego w formie leasingu operacyjnego 48-miesięcznego z opcja zakupu
4.5.3.) Główny kod CPV: 66114000-2 - Usługi leasingu finansowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert| 2024-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |