Remont przepompowni oczyszczalni ścieków w Kodrębie

GMINA KODRĄB

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00285685
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00285685/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-18 14:05
Lokalizacja
Kodrąb, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-806754dc-78b2-4edf-a8be-6ead44468a0a
Identyfikator
7722240740
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

"HYDRO - PARTNER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLeszno, PL · lot 0
219 874,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00285685 z dnia 2025-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont przepompowni oczyszczalni ścieków w Kodrębie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KODRĄB

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648020

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 7

1.5.2.) Miejscowość: Kodrąb

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-512

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gminakodrab.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminakodrab.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont przepompowni oczyszczalni ścieków w Kodrębie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-806754dc-78b2-4edf-a8be-6ead44468a0a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00285685

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00000798/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Remont przepompowni oczyszczalni ścieków w Kodrębie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00200486

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKI.271.13.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont przepompowni ścieków zlokalizowanej na oczyszczalni ścieków w Kodrębie w zakresie:
1) Demontaż skorodowanej pokrywy przepompowni;
2) Demontaż orurowania przepompowni,
3) Demontaż prowadnic przepompowni,
4) Demontaż pomp,
5) Demontaż istniejącej kraty koszowej,
6) Opróżnienie zbiornika ze ścieków,
7) Wymycie zbiornika przepompowni,
8) Wymiana pomp przepompowni,
9) Montaż pokrywy przepompowni,
10) Montaż łańcucha do pompy,
11) Montaż przewodów tłocznych,
12) Montaż prowadnic,
13) Montaż belki wsporczej,
14) Elementy złączne,
15) Zawory zwrotne kulowe DN80,
16) Zasuwy klinowe DN80,
17) Połączenia kołnierzowe,
18) Sonda hydrostatyczna,
19) Łączniki pływakowe,
20) Montaż kraty koszowej wraz z osprzętem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 219874,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 325827,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 219874,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDRO-PARTNER Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6972067331

7.3.3) Ulica: Gronowska

7.3.4) Miejscowość: Leszno

7.3.5) Kod pocztowy: 64-100

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 219874,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2025-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane