Świadczenie usług nadzoru autorskiego nad zintegrowanym oprogramowaniem AMMS/InfoMedica

WOJEWÓDZKI PODKARPACKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY IM.PROF.EUGENIUSZA BRZEZICKIEGO W ŻURAWICY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00285854
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00285854/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-18 14:29
Lokalizacja
Żurawica, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6559d4e3-24f0-4989-bb37-6e0c64ae074a
Identyfikator
7952069209
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania

Wykonawcy

1 przyznane

"ASSECO POLAND" SPÓŁKA AKCYJNARzeszów, PL · lot 0
220 000,31 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00285854 z dnia 2025-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług nadzoru autorskiego nad zintegrowanym oprogramowaniem AMMS/InfoMedica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI PODKARPACKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY IM.PROF.EUGENIUSZA BRZEZICKIEGO W ŻURAWICY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000667655

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Różana 9

1.5.2.) Miejscowość: Żurawica

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-710

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 166723740

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wpsp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wpsp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/pcmrzeszow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług nadzoru autorskiego nad zintegrowanym oprogramowaniem AMMS/InfoMedica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6559d4e3-24f0-4989-bb37-6e0c64ae074a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00285854

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00039247/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Świadczenie usług nadzoru autorskiego nad zintegrowanym oprogramowaniem AMMS/InfoMedica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00212921

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WPSP.DZP-383/2 /2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 264756,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług nadzoru autorskiego nad zintegrowanym oprogramowaniem AMMS/InfoMedica wykorzystywanym przez Zamawiającego Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy.
2. Zakres przedmiotu zamówienia
• świadczenie usług nadzoru autorskiego nad oprogramowaniem aplikacyjnym zgodnie z zakresem modułów wymienionych w Załączniku nr 1 do OPZ.
• wprowadzanie zmian w Oprogramowaniu Aplikacyjnym w zakresie dotyczącym istniejących funkcjonalności, objętych niniejszą Umową, w zakresie wymaganym zmianami powszechnie obowiązujących przepisów prawa lub przepisów prawa wewnętrznie obowiązujących wydanych na podstawie delegacji ustawowej,
• usuwanie błędów krytycznych i zwykłych oprogramowania,
• wprowadzanie zmian wynikających ze zmiany przepisów prawa,
• udostępnianie aktualizacji oprogramowania oraz nowych wersji,
• zapewnienie dostępu do systemu zgłoszeń (CHD),
• zapewnienie dostępu do serwera FTP z aktualnymi wersjami oprogramowania aplikacyjnego,
• możliwość zgłaszania propozycji modyfikacji i rozwoju oprogramowania.
3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72267000-4 - Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 220000,31 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 220000,31 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 220000,31 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Asseco Poland S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5220003782

7.3.3) Ulica: ul. Olchowa 14

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-322

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 220000,31 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-06-01 do 2026-05-31
2025-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi