Świadczenie usługi nadzoru autorskiego nad oprogramowaniem AMMS Plus oraz Infomedica.

Narodowy Instytut Geriatrii,Reumatologii i Rehabilitacji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00285998
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00285998/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-18 14:55
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b7f36b56-d511-4ecf-84a5-8da824282150
Identyfikator
5250011042
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie oprogramowania

Wykonawcy

1 przyznane

"ASSECO POLAND" SPÓŁKA AKCYJNARzeszów, PL · lot 0
332 587,08 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00285998 z dnia 2025-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi nadzoru autorskiego nad oprogramowaniem AMMS Plus oraz Infomedica.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Instytut Geriatrii,Reumatologii i Rehabilitacji

1.3.) Oddział zamawiającego: NIGRiR

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288567

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Spartańska 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-637

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 226709571

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzial.zamowien@spartanska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spartanska.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi nadzoru autorskiego nad oprogramowaniem AMMS Plus oraz Infomedica.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7f36b56-d511-4ecf-84a5-8da824282150

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00285998

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Wykonawca Asseco Poland S.A., ul. Olchowa 14, 35-322 Rzeszów, jest wyłącznym podmiotem autorskich praw majątkowych do systemu informatycznego „AMMS PLUS” (następca AMMS) oraz „InfoMedica PLUS” (następca InfoMedica), co pozwala Asseco Poland S.A., jako jedynemu podmiotowi autorskich praw majątkowych, na wykonywanie usług nadzoru autorskiego nad systemem informatycznym „AMMS Plus” oraz na udzielanie licencji na korzystanie z poszczególnych modułów tego systemu. Oświadczenie wykonawcy dotyczące niniejszych praw majątkowych stanowi Załącznik nr 6 do Zaproszenia. W związku z powyższym zaistniała przesłanka art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. b ustawy Pzp umożliwiająca realizację wyżej wskazanego zamówienia w trybie z wolnej ręki - stosownie dla zamówienia o wartości mniejszej niż progi unijne, o jakich stanowi art. 3 ustawy Pzp. Uzasadnienie prawne: art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. b ustawy Pzp (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320), zwanej dalej: „ustawą Pzp”.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 14/WR/2025/MW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi nadzoru autorskiego nad oprogramowaniem AMMS Plus oraz Infomedica.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Asseco Poland Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 522-000-37-82

7.3.3) Ulica: Olchowa 14

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-322

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 332587,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-05-09 do 2026-05-08
2025-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi