DOWÓZ I OPIEKA W CZASIE DOWOZU NA ZAJĘCIA SZKOLNE DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH W ROKU SZKOLNYM 2024/2025

Gmina Brzyska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00462852
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00462852/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-20 11:19
Lokalizacja
Brzyska, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2a00677d-9e6d-4435-8b0e-381f618e14e1
Identyfikator
6851600269
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00462852 z dnia 2024-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
DOWÓZ I OPIEKA W CZASIE DOWOZU NA ZAJĘCIA SZKOLNE DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH W ROKU SZKOLNYM 2024/2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brzyska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440270

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: brak

1.5.2.) Miejscowość: Brzyska

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-212

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 134262943

1.5.8.) Numer faksu: 134460107

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: budownictwo@brzyska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminabrzyska.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2a00677d-9e6d-4435-8b0e-381f618e14e1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOWÓZ I OPIEKA W CZASIE DOWOZU NA ZAJĘCIA SZKOLNE DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH W ROKU SZKOLNYM 2024/2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a00677d-9e6d-4435-8b0e-381f618e14e1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00462852

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00074717/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Dowóz dzieci niepełnosprawnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00445860

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: B.271.15.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 140000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dowóz 4 uczniów niepełnosprawnych (w tym 1 ruchowo) oraz opieka nad uczniami w czasie dowozu i w drodze powrotnej :
a) codziennie od poniedziałku do piątku (w dniach nauki w szkole) ;
b) w trakcie trwania ferii, świąt lub innych dni wyznaczonych przez dyrekcje placówki jako wolne od zajęć przewozy nie będą się odbywały.

Przedmiotem zamówienia jest bezpieczny i punktualny dowóz dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Brzyska: miejscowość: Błażkowa - 1 dziecko, Brzyska - 1 dziecko, Ujazd - 1 dziecko , Wróblowa - 1 dziecko. Przewóz dotyczy wszystkich dni, w których odbywać się będą zajęcia dydaktyczne, opiekuńcze i wychowawcze w roku szkolnym 2024/2025 w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Jaśle ul. Piotra Skargi 47. Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia opieki nad uczniami w czasie dowozu i w drodze powrotnej oraz zachowania szczególnego bezpieczeństwa w czasie przewozu na w/w trasach.

1. Rano dzieci niepełnosprawne będą zabierane z miejsca zamieszkania tj.:
- Błażkowa nr domu 232 - 1 dziecko
- Brzyska nr domu 22 - 1 dziecko,
- Ujazd nr domu 46 A - 1 dziecko,
- Wróblowa nr domu 8 A - 1 dziecko
do Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Jaśle - 4 dzieci i po zakończonych zajęciach lekcyjnych odwożone do domu.
2. Godziny dowozu i przywozu dzieci niepełnosprawnych uzależnione będą od rozkładu zajęć szkolnych.
3. Konkretne godziny przewozu dzieci niepełnosprawnych (umożliwiające dotarcie na wyznaczony czas) zostaną ustalone bezpośrednio między Wykonawcą, a Zamawiającym po otrzymaniu rozkładu zajęć z Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Jaśle. Wykonawca podczas świadczenia każdego przewozu zobowiązany jest zapewnić uczniom niepełnosprawnym dodatkowo tj. poza kierowcą, opiekuna.
4. Funkcję opiekuna może sprawować wyłącznie osoba pełnoletnia, mająca zdolności do czynności prawnych. Osoba pełniąca funkcję opiekuna będzie zobowiązana w szczególności do: zapewnienia bezpieczeństwa w trakcie przewozu dzieci niepełnosprawnych, zapewnienia bezpiecznego wsiadania do pojazdu oraz wysiadania z pojazdu dzieci niepełnosprawnych, doprowadzenia i przyprowadzenia z samochodu do szkoły. W trakcie realizacji usługi oraz w przypadku indywidualnych zmian zajęć szkolnych Wykonawca zobowiązany będzie kontaktować się z rodzicami i wychowawcami z Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Jaśle.
5. Jedno dziecko posiada niepełnosprawność ruchową.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Jedyna złożona oferta została wycofana.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 138600 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 138600 PLN

2024-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi