Wykonanie robót budowlano - montażowych w ramach zadania pn. Adaptacja dwóch pomieszczeń do celów wystawienniczych wraz z opracowaniem projektu aranżacji nowej wystawy stałej w Zamku w Szydłowcu

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzyczych w Szydłowcu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00286397
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00286397/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-19 22:13
Lokalizacja
Szydłowiec, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-26dd95ad-030c-4abd-aa97-bd5e038a86ed
Identyfikator
7991537749
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjnePokrywanie podłógRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00286397 z dnia 2025-06-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlano - montażowych w ramach zadania pn. Adaptacja dwóch pomieszczeń do celów wystawienniczych wraz z opracowaniem projektu aranżacji nowej wystawy stałej w Zamku w Szydłowcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Ludowych Instrumentów Muzyczych w Szydłowcu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142697100

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kąpielowa 8

1.5.2.) Miejscowość: Szydłowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@muzeuminstrumentow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://muzeuminstrumentow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-26dd95ad-030c-4abd-aa97-bd5e038a86ed

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlano - montażowych w ramach zadania pn. Adaptacja dwóch pomieszczeń do celów wystawienniczych wraz z opracowaniem projektu aranżacji nowej wystawy stałej w Zamku w Szydłowcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26dd95ad-030c-4abd-aa97-bd5e038a86ed

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00286397

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00213412/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie robót budowlano - montażowych w ramach zadania pn. Adaptacja dwóch pomieszczeń do celów wystawienniczych wraz z opracowaniem projektu aranżacji nowej wystawy stałej w Zamku w Szydłowcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00245220

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: A.26.1.2025.MŚ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na kompleksowej adaptacji 2 pomieszczeń zamkowych znajdujących się w zamku w Szydłowcu (działka oznaczona nr ewidencyjnym 4088, Jednostka ewidencyjna: 143005_4 – Szydłowiec miasto Obręb ewidencyjny: 0001 – Szydłowiec) na potrzeby stworzenia stałej wystawy eksponatów pozostających w zasobach Muzeum.
2. Zakres obejmuje w szczególności:
1) roboty posadzkowe /wymiana istniejących posadzek z parkietu/,
2) roboty stolarskie /wymiana istniejących drzwi wewnętrznych, demontaż istniejących drzwiczek meblowych/,
3) roboty malarskie /wykonanie nowych powłok malarskich ścian i sufitów pomieszczeń/,
4) roboty uzupełniające /montaż dekoracyjnych osłon grzejnikowych, wymiana istniejących gniazd i przełączników instalacyjnych/,
5) prace towarzyszące oraz roboty tymczasowe nie objęte dokumentacją projektową
i przedmiarem robót konieczne do uwzględnienia:
a) organizacja i zabezpieczenie terenu prac,
b) uporządkowanie i sprzątanie terenu prac po wykonanych robotach,
c) wszelkie inne prace nie objęte SWZ, a konieczne do wykonania ze względu na sztukę budowlaną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45432130-4 - Pokrywanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający – Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz. U. z 2024 poz. 1320 ze zm.),, ponieważ cena jedynej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 366420 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 366420 PLN

2025-06-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane