Przebudowa drogi powiatowej nr 3808P w m. Stara Dąbrowa
POWIAT WOLSZTYŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00286448
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00286448/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-06-20 08:01
- Lokalizacja
- Wolsztyn, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7af95cd8-4cc5-47a0-9890-664642bc7c36
- Identyfikator
- 9231509056
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00286448 z dnia 2025-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 3808P w m. Stara Dąbrowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WOLSZTYŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411561571
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 5 Stycznia 5
1.5.2.) Miejscowość: Wolsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-200
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@powiatwolsztyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwolsztyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7af95cd8-4cc5-47a0-9890-664642bc7c361.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 3808P w m. Stara Dąbrowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7af95cd8-4cc5-47a0-9890-664642bc7c36
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00286448
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00063354/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi powiatowej nr 3808P w m. Stara Dąbrowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00185099
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ID.272.36.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa drogi powiatowej nr 3808P w m. Stara Dąbrowa.
Zadanie dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
2. W ramach zadania przebudowana zostanie nawierzchnia drogi na odcinku o długości 999 m, zjazdy oraz odwodnienie drogi. Wybudowany zostanie m.in.: chodnik, droga dla pieszych
i rowerów, doświetlone przejścia dla pieszych, przystanki autobusowe z peronami oraz radarowy miernik prędkości.
Rozważyć możliwość wbudowania materiału z rozbiórki po uzyskaniu optymalnych parametrów w warstwie podłoża ulepszonego z mieszanki kruszywa niezwiązanego zgodnie z SST.
Zadanie nie obejmuje obiektów małej architektury koszy, ławek oraz wiat przystankowych.
W ramach zadania należy uwzględnić koszty związane z przestawieniem jednej istniejącej wiaty przystankowej.
Szczegółowy zakres robót budowlanych określony został w:
dokumentacji technicznej (tj. projekcie budowlany oraz Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, projekcie stałej organizacji ruchu, kosztorysie ofertowym). Wykonawca kalkulując cenę oferty musi uwzględnić cały zakres prac określony w dokumentacji projektowej.
Ww. dokumentacje stanowią załącznik nr 6 do SWZ.
Kosztorysy ofertowy stanowiące załącznik nr 6 mają charakter pomocniczy.
Pozostałe warunki dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
3. Jeżeli w udostępnionych Wykonawcom dokumentach znajdują się jakiekolwiek znaki towarowe, patenty, nazwy producentów pochodzenie lub źródło albo wskazany szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczone przez konkretnego wykonawcę są one wyłącznie przykładowymi nazewnictwami i Zamawiający dopuszcza zastosowanie innych materiałów o równoważnych parametrach jakościowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przed terminem składania ofert poinformował,że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć następującą kwotę:
6 049 601,35 zł brutto. W terminie składania ofert, który upłynął w dniu 28.04.2025 r. o godzinie 9:00, wpłynęło pięć ofert, które przekraczały zakładaną kwotę. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.
W związku z powyższym, Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
| 2025-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |