Dostawa samochodu osobowego dla Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii nr 3

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 3 "Dom na Trakcie"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00286739
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00286739/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-06-20 10:41
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f5587d12-eaa3-11ee-9c02-ce2b643d361d
Identyfikator
9521385220
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowe

Wykonawcy

1 przyznane

AUTO IDEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 0
312 586,05 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00286739 z dnia 2025-06-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu osobowego dla Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii nr 3

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 3 "Dom na Trakcie"

1.3.) Oddział zamawiającego: MOS nr 3

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010385699

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Trakt Lubelski

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-870

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@domnatrakcie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.domnatrakcie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mbfo.ezamawiajacy.pl/pn/MBFO/demand/152572/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa samochodu osobowego dla Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii nr 3

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5587d12-eaa3-11ee-9c02-ce2b643d361d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00286739

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00258909

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 11/MBFO/MOS3/1/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 216260,16 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu osobowego dla Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii nr 3 zgodnie z SWZ i ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ (szczegółowy opis przedmiotu zamówienia).

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 312586,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 312586,05 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 312586,05 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AUTO IDEA Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5422575613

7.3.3) Ulica: ul. Narodowych Sił Zbrojnych 9

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-690

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 312586,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-08-27
2025-06-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy