Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego na dostawę opału do kotłowni na paliwo stałe na sezon grzewczy 2025/2026

Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00286934
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00286934/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-06-20 12:25
Lokalizacja
Janikowo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2fab5626-38e0-43c7-9cef-0bfebcc42a53
Identyfikator
5570003222
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Paliwa stałeWęgiel (minerał)

Wykonawcy

1 przyznane

TADEUSZ DECKAMorzeszczyn, PL · lot 0
253 687,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00286934 z dnia 2025-06-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego na dostawę opału do kotłowni na paliwo stałe na sezon grzewczy 2025/2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090594050

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kasprowicza 57

1.5.2.) Miejscowość: Janikowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-160

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 52-351-44-39,49

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pgkim-janikowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pgkim-janikowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2fab5626-38e0-43c7-9cef-0bfebcc42a53

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego na dostawę opału do kotłowni na paliwo stałe na sezon grzewczy 2025/2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2fab5626-38e0-43c7-9cef-0bfebcc42a53

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00286934

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00245218

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/ZP/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 136001,22 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

a) dostawa opału w ilości od 420 do 550 ton wg zamówień sukcesywnych określonych w harmonogramie dostaw do kotłowni w Kołudzie Wielkiej gm. Janikowo o następujących parametrach jakościowych:

typ 32.1
rodzaj paliwa : miał II
wartość opałowa : min. 22 000 kJ/kg
zawartość popiołu w stanie roboczym: do 16%
zawartość siarki całkowitej w stanie roboczym: do 0,80%
wilgotność całkowita w stanie roboczym: do 14 %
uziarnienie 0-20

4.5.3.) Główny kod CPV: 09110000-3 - Paliwa stałe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09111100-1 - Węgiel (minerał)

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 253687,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 302395,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 253687,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6. Transport, Usługi, Handel, skład opału, mat. bud, skup złomu Tadeusz Decka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 593 153 87 09

7.3.3) Ulica: oś Kwiatowe 4

7.3.4) Miejscowość: Morzeszczyn

7.3.5) Kod pocztowy: 83-132

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 253687,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-04-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2025-06-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy