„Dzienne formy usług opiekuńczych dla uczestników projektu „Tworzenie Lokalnych Systemów Wsparcia dla Seniorów”.

Centrum Usług Społecznych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00287221
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00287221/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-20 15:09
Lokalizacja
Mniów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4fa35d5e-144d-45be-9f35-a0457b832fbd
Identyfikator
9591378455
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00287221 z dnia 2025-06-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Dzienne formy usług opiekuńczych dla uczestników projektu „Tworzenie Lokalnych Systemów Wsparcia dla Seniorów”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Społecznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290421981

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Centralna 2

1.5.2.) Miejscowość: Mniów

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-080

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cusmniow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: cusmniow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4fa35d5e-144d-45be-9f35-a0457b832fbd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dzienne formy usług opiekuńczych dla uczestników projektu „Tworzenie Lokalnych Systemów Wsparcia dla Seniorów”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4fa35d5e-144d-45be-9f35-a0457b832fbd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00287221

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00064703/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Dzienne formy usług opiekuńczych dla uczestników projektu "Tworzenie Lokalnych Systemów Wsparcia dla Seniorów"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest współfinansowane w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021- 2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Priorytet 9 Usługi społeczne i zdrowotne, Działanie 9.4 Zwiększenie dostępności usług społecznych i zdrowotnych.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00252992

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUS.26.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 256080,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są „Dzienne formy usług opiekuńczych dla uczestników projektu „Tworzenie lokalnych systemów
wsparcia dla seniorów” - warsztaty kulinarne, florystyczne, rękodzielnicze i wspierające koncentrację i pamięć

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

w postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

2025-06-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi