Zakup sprzętu na potrzeby realizacji szkoleń (zestawy panelowe i stoły elektrotechniczne) (II)

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. DR Z. KLUKOWSKIEGO W SZCZEBRZESZYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00287333
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00287333/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-06-22 13:08
Lokalizacja
Szczebrzeszyn, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b1258a44-4feb-4788-a91d-b20da97f5e48
Identyfikator
9222687002
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Zestawy sprzętuAparatura do analizowaniaSilniki statków powietrznychCzęści silnikówStołyStoły robocze

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ PAJEKSpórok, PL · lot 0
120 937 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00287333 z dnia 2025-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup sprzętu na potrzeby realizacji szkoleń (zestawy panelowe i stoły elektrotechniczne) (II)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. DR Z. KLUKOWSKIEGO W SZCZEBRZESZYNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 951151748

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zamojska 70

1.5.2.) Miejscowość: Szczebrzeszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-460

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zszszcz@poczta.onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zs2szcz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b1258a44-4feb-4788-a91d-b20da97f5e48

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup sprzętu na potrzeby realizacji szkoleń (zestawy panelowe i stoły elektrotechniczne) (II)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1258a44-4feb-4788-a91d-b20da97f5e48

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00287333

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Szansa na rozwój! Kompleksowy program rozwoju uczniów i uczennic oraz kadry Zespołu Szkół nr 2 im. dr. Z. Klukowskiego w Szczebrzeszynie” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00164386

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 130700,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu (zestawy panelowe i stoły elektrotechniczne) na potrzeby realizacji szkoleń dla uczestników projektu w ramach projektu pn. „Szansa na rozwój! Kompleksowy program rozwoju uczniów i uczennic oraz kadry Zespołu Szkół nr 2 im. dr. Z. Klukowskiego w Szczebrzeszynie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.
2. Zamówienie podzielone jest na dwie części.
3. Część 1 obejmuje dostawę:
a. dostawa zestawu panelowego - sensoryka parametrów lotu (1 zestaw).
b. dostawa zestawu panelowego - układy zapłonowe silników lotniczych (1 zestaw)
4. Dostarczone zestawy panelowe powinny być fabrycznie nowe i nieużywane

4.5.3.) Główny kod CPV: 43329000-5 - Zestawy sprzętu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38432000-2 - Aparatura do analizowania

34731100-1 - Silniki statków powietrznych

34312000-7 - Części silników

4.5.5.) Wartość części: 99800,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu (zestawy panelowe i stoły elektrotechniczne) na potrzeby realizacji szkoleń dla uczestników projektu w ramach projektu pn. „Szansa na rozwój! Kompleksowy program rozwoju uczniów i uczennic oraz kadry Zespołu Szkół nr 2 im. dr. Z. Klukowskiego w Szczebrzeszynie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.
2. Zamówienie podzielone jest na dwie części.
3. Część 2 obejmuje dostawę stołów elektrotechnicznych (4 szt.)
4. Dostarczone stoły elektrotechniczne powinny być fabrycznie nowe i nieużywane

4.5.3.) Główny kod CPV: 39121200-8 - Stoły

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39151200-7 - Stoły robocze

4.5.5.) Wartość części: 30900,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 118572,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 233933,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 120937,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Megamaszyny Rafał Pajek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7561783517

7.3.3) Ulica: ul. Guznera 55

7.3.4) Miejscowość: Spórok

7.3.5) Kod pocztowy: 47-175

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 120937,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r. poz. 1320) unieważnił postępowanie w zakresie części 2, ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

W postępowaniu złożono tylko jedną ofertę, jednakże została ona odrzucona. Zamawiający odrzucił ofertę Wykonawcy TRONUS POLSKA Sp. z o.o., ul. Ordona 2a, 01-237 Warszawa - na podstawie art. 226 ust. 2 lit. c) ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ Wykonawca nie złożył w przewidzianym terminie przedmiotowego środka dowodowego. Zamawiający zarówno w SWZ jak i ogłoszeniu o zamówieniu wymagał złożenia przedmiotowego środka dowodowego prezentującego główne funkcjonalności oferowanego sprzętu np. karty katalogowe, specyfikacje techniczne itp. Zamawiający zastrzegł, że przedmiotowy środek dowodowy nie podlega uzupełnieniu. Z uwagi na brak takiego środka w ofercie Wykonawcy, ofertę należało odrzucić.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 136243,41 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 136243,41 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy