Modernizacja, remont budynków i obiektów w Roztoczańskim Parku Narodowym: A. Modernizacja, remont budynku Dyrekcji i RCMiN. B. Modernizacja ujęcia wody w osadzie Bezednia.
Roztoczański Park Narodowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00462953
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00462953/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-20 11:44
- Lokalizacja
- Zwierzyniec, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-67166e6a-391e-11ef-880f-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 9223045949
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00462953 z dnia 2024-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja, remont budynków i obiektów w Roztoczańskim Parku Narodowym: A. Modernizacja, remont budynku Dyrekcji i RCMiN. B. Modernizacja ujęcia wody w osadzie Bezednia.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Roztoczański Park Narodowy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 061362589
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plażowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Zwierzyniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-470
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 846872066
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@roztoczanskipn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.roztoczanskipn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-67166e6a-391e-11ef-880f-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
ochrona przyrody
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja, remont budynków i obiektów w Roztoczańskim Parku Narodowym: A. Modernizacja, remont budynku Dyrekcji i RCMiN. B. Modernizacja ujęcia wody w osadzie Bezednia.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67166e6a-391e-11ef-880f-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00462953
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00093131/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja, remont budynków i obiektów w Roztoczańskim Parku Narodowym: A. Modernizacja, remont budynku Dyrekcji i RCMiN. B. Modernizacja ujęcia wody w osadzie Bezednia.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00397502
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAO.271.7.2024.zs
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 179655,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie zadania pn. Modernizacja, remont budynków i obiektów w Roztoczańskim Parku Narodowym podzielonego na 2 części:Część A zamówienia:
Remont i konserwacja budynku Dyrekcji i Roztoczańskiego Centrum Monitoringu i Nauki (RCMiN):
1) Zwierzyniec, ul. Plażowa 2 budynek Dyrekcji RPN – Pałac Plenipotenta, działka nr 1397 – remont tarasu i elewacji budynku:
- przygotowanie podłoża,
- rozbiórka tynków i cokołów,
- wykonanie tynku podkładowego i jednowarstwowego,
- malowanie elewacji i hydrofobizacja,
- wykonanie cokołów i okładzin ścian z płyt granitowych,
- montaż okapników.
2) Zwierzyniec, ul. Biały Słup 16, budynek Roztoczańskiego Centrum Monitoringu i Nauki, działka nr 1491 – modernizacja schodów zewnętrznych, opaski i rynien:
- rozbiórka schodów zewnętrznych – 2 szt.,
- montaż schodów zewnętrznych z bloków granitowych – 2 szt.,
- remont opaski z kostki brukowej,
- wymiana i naprawa rynien,
- montaż śniegołapów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262510-9 - Roboty kamieniarskie
45410000-4 - Tynkowanie
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45442100-8 - Roboty malarskie
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
4.5.5.) Wartość części: 87887,30 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie zadania pn. Modernizacja, remont budynków i obiektów w Roztoczańskim Parku Narodowym podzielonego na 2 części:Część B zamówienia:
Modernizacja ujęcia wody w osadzie Bezednia -
Kosobudy 106, 22-470 Zwierzyniec, osada „Bezednia”, działka nr 1194 i 1199 – modernizacja zbiornika i punktu ujęcia wody wraz z siecią i systemem hydrantów pożarowych:
Modernizacja ujęcie wody:
- konserwacja słupków i wymiana siatki ogrodzeniowej,
- montaż desek na siatce ogrodzeniowej,
- konserwacja kręgów oraz włazu,
- wymiana armatury,
Modernizacja zbiornika:
- konserwacja słupków i wymiana siatki ogrodzeniowej,
- montaż desek na siatce ogrodzeniowej,
- malowanie zbiornika na wodę,
- konserwacja włazu, drabinki oraz schodków zewnętrznych.
Wymiana i konserwacja elementów sieci wodociągowej i hydratów:
- wymiana zasuw żeliwnych,
- konserwacja hydrantów,
- wykonanie oznakowania urządzeń wodociągowych.
Modernizacja elementów przyłącza elektroenergetycznego:
- wymiana wyposażenia i konserwacja skrzynek elektrycznych studni i zbiornika,
- montaż skrzynki/rozdzielnicy zasilania i sterowania na ścianie budynku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
4.5.5.) Wartość części: 91768,50 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 140779,19 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 140779,19 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 135600,78 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 135600,78 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 135600,78 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: M-MBUD Marcin Norbert Szczygieł
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9222556659
7.3.3) Ulica: Spółdzielcza
7.3.4) Miejscowość: Szczebrzeszyn
7.3.5) Kod pocztowy: 22-460
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 135600,78 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2024-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |