Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Modernizacja pomieszczeń budynku Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej w Dębnie”
Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna w Dębnie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00463005
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00463005/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-20 11:58
- Lokalizacja
- Dębno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-04976b16-9236-4217-806e-4077c4b930e4
- Identyfikator
- 5971731996
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00463005 z dnia 2024-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Modernizacja pomieszczeń budynku Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej w Dębnie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalna Placówka Opiekuńczo-Terapeutyczna w Dębnie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321563275
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 30B
1.5.2.) Miejscowość: Dębno
1.5.3.) Kod pocztowy: 74-400
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rpot.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.rpot.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://cuwmysliborz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Całodobowa opieka nad dziećmi z niepełnosprawnościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Modernizacja pomieszczeń budynku Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej w Dębnie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04976b16-9236-4217-806e-4077c4b930e4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00463005
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035095/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie robót budowlanych dla zadania pn. „Modernizacja pomieszczeń budynku Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej w Dębnie”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00400808
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW.131.36.2024.ReM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji pomieszczeń budynku Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej w Dębnie w następującym zakresie:
1) Remont podłóg:
a) zerwanie klepki parkietu gr.~25 mm
b) usunięcie pozostałości klejów i lepiszczy
c) wykonanie powierzchniowego frezowania betonu
d) zdemontowanie listew
e) wyrównanie ścian zaprawą klejową po zdemontowanych listwach
f) wykonanie wylewki betonowej grubości usuniętego parkietu
g) przyklejenie wykładziny pcw na podłogę oraz na ściany – cokół wysokości ok. 10 cm.
2) Roboty towarzyszące:
a) demontaż istniejących szaf pod wymiar i pod zabudowę oraz ponowny ich montaż
b) zabezpieczenie ścian i sufitu przed zniszczeniem
c) wywiezienie i zagospodarowanie odpadów.
2. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli
45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 189000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 270969,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 189000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Robert Bajewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5971227631
7.3.4) Miejscowość: Myślibórz
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 189000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |