Roboty budowlano-montażowe w pomieszczeniach DPS im. św. Brata Alberta w Izdebniku mające na celu dostosowanie dla potrzeb osób niepełnosprawnych pomieszczeń w tych obiektach.
Powiat Wadowicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00288155
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00288155/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-06-23 11:42
- Lokalizacja
- Wadowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f1d520c0-5683-4b70-8f7f-a8afd8b63c91
- Identyfikator
- 5512129478
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00288155 z dnia 2025-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlano-montażowe w pomieszczeniach DPS im. św. Brata Alberta w Izdebniku mające na celu dostosowanie dla potrzeb osób niepełnosprawnych pomieszczeń w tych obiektach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 2
1.5.2.) Miejscowość: Wadowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwadowicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f1d520c0-5683-4b70-8f7f-a8afd8b63c911.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlano-montażowe w pomieszczeniach DPS im. św. Brata Alberta w Izdebniku mające na celu dostosowanie dla potrzeb osób niepełnosprawnych pomieszczeń w tych obiektach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1d520c0-5683-4b70-8f7f-a8afd8b63c91
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00288155
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00042764/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Dostosowanie pomieszczeń do potrzeb osób niepełnosprawnych w DPS im. Św. Brata Alberta w Izdebniku poprzez montaż podsufitowych systemów do rehabilitacji, transportu i opieki nad pacjentem
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00238190
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.TP.41.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych pomieszczeń Domu Pomocy Społecznej im. św. Brata Alberta w Izdebniku poprzez montaż podsufitowych systemów do rehabilitacji, transportu i opieki nad pacjentem wraz z wykonaniem niezbędnych robót towarzyszących. W DPS przewidziano wykonanie robót budowlano-montażowych mających na celu dostosowanie dla potrzeb osób niepełnosprawnych pomieszczeń w budynku „Dworek” poprzez wykonanie podsufitowego systemu do rehabilitacji, transportu i opieki nad pacjentem na całym pierwszym piętrze budynku bez korytarzy – łącznie w 13 pomieszczeniach (10 pokojach i 3 łazienkach).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
33100000-1 - Urządzenia medyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319990,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 319990,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 319990,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PIOTR KEPEL ARTRO-MED WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU MEDYCZNEGO, USŁUGI REHABILITACYJNE
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120569543
7.3.3) Ulica: Saska 9/5
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-715
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Winncare Polska sp. z o.o. - Prace budowlane i montażowe
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 319990 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-09-068.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |