Dostawa wraz z montażem systemu sygnalizacji pożaru (SSP) i opraw oświetleniowych w budynku w budynku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach

OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W KĘTACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00288177
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00288177/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-06-23 11:47
Lokalizacja
Kęty, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-819e7da1-0612-4a3e-9331-6bed2ddf4138
Identyfikator
5491983462
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychAlarmy przeciwpożaroweSystemy przeciwpożarowe

Wykonawcy

1 przyznane

IST INTEGRACJA SYSTEMÓW TELETECHNICZNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 0
133 479,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00288177 z dnia 2025-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z montażem systemu sygnalizacji pożaru (SSP) i opraw oświetleniowych w budynku w budynku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W KĘTACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072145604

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: os. Nad Sołą 29

1.5.2.) Miejscowość: Kęty

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-650

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: +4833 845 51 21

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@osir.kety.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: osir.kety.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminakety.ezamawiajacy.pl/pn/gminakety/demand/212257/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wraz z montażem systemu sygnalizacji pożaru (SSP) i opraw oświetleniowych w budynku w budynku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-819e7da1-0612-4a3e-9331-6bed2ddf4138

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00288177

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00005681/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa wraz z montażem systemu sygnalizacji pożaru (SSP) i opraw oświetleniowych w budynku w budynku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00241192

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OSIR.26.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 146537,97 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem systemu sygnalizacji pożaru (dalej: SSP) oraz awaryjnych opraw oświetleniowych w budynku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach (dalej: OSiR), os. Nad Sołą 29, 32-650 Kęty.

Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Dostawę wraz z montażem, fabrycznie nowych i nie używanych urządzeń dedykowanych do systemów sygnalizacji pożaru z wyposażeniem i parametrami zgodnymi z SWZ – Projekt techniczny systemu sygnalizacji pożarowej stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ,
2) Wykonanie niezbędnych prac instalacyjnych, montażowych, budowlanych (m.in. przebicia przez ściany, stropy, bruzdowanie, ułożenie okablowania, roboty naprawcze tynkowe podłączenie instalacji),
3) Wykonanie sprawdzenia i uruchomienia linii dozorowych oraz pracy próbnej i testowanie systemu alarmowego,
4) Przeszkolenie osób obsługujących w zakresie obsługi urządzeń i systemu,
5) Wykonanie dokumentacji powykonawczej wraz z protokołami z przeprowadzonych szkoleń, dokumentami potwierdzającymi jakość urządzeń (deklaracje, certyfikaty, atesty), dokumentacją techniczno-ruchową (DTR) oraz kartami gwarancyjnymi, instrukcjami obsługi i serwisowania,
6) Montaż awaryjnych opraw oświetleniowych – 8 szt.
7) Udzielenie gwarancji na wykonane prace wraz zamontowanymi urządzeniami na okres 36 miesięcy licząc od daty zakończenia odbioru końcowego.

Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki jego realizacji zawierają:
1) opis przedmiotu załącznik nr 3 do SWZ;
2) Projekt techniczny systemu sygnalizacji pożarowej- załącznik nr 3.1;
3) wzór umowy – załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31625000-3 - Alarmy przeciwpożarowe

31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 133479,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 267768,91 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 133479,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IST Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6292206124

7.3.3) Ulica: Wandy 16

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-285

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 133479,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie należy zrealizować w terminie do 3 miesięcy od dnia zawarcia umowy
2025-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy