Dostawa kompletnego systemu nagłośnieniowego – 1 szt. oraz scenicznej wieży teleskopowej do podwieszania systemów liniowych wraz z akcesoriami – 2 szt.

KWIDZYŃSKIE CENTRUM KULTURY W KWIDZYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00288249
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00288249/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-06-23 12:09
Lokalizacja
Kwidzyn, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-16d942e7-7368-4420-b692-ed0c3c87b6c0
Identyfikator
5811825151
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt nagłaśniającyWzmacniaczeKonstrukcje i części konstrukcji

Wykonawcy

2 przyznane

"AUDIO PLUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁomianki, PL · lot 0
178 442,25 PLN
"PROLIGHT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPruszków, PL · lot 1
22 951,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00288249 z dnia 2025-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa kompletnego systemu nagłośnieniowego – 1 szt. oraz scenicznej wieży teleskopowej do podwieszania systemów liniowych wraz z akcesoriami – 2 szt.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KWIDZYŃSKIE CENTRUM KULTURY W KWIDZYNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170272815

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 13

1.5.2.) Miejscowość: Kwidzyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: 552793528

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kck@kck-kwidzyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kckkwidzyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kck_kwidzyn

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa kompletnego systemu nagłośnieniowego – 1 szt. oraz scenicznej wieży teleskopowej do podwieszania systemów liniowych wraz z akcesoriami – 2 szt.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16d942e7-7368-4420-b692-ed0c3c87b6c0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00288249

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00222065

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZ.261.2.2025AT

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 162000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1 - Dostawa kompletnego systemu nagłośnieniowego:

• Urządzenia systemu nagłośnieniowego muszą tworzyć jednorodny system – nie dopuszcza się stosowania zestawów głośnikowych pochodzących od różnych producentów.
• Oferowany wzmacniacz mocy systemu nagłośnieniowego musi być urządzeniem produkowanym przez producenta zestawów głośnikowych oraz posiadać fabryczne presety / ustawienia producenta zasilanych zestawów głośnikowych.
• Wszystkie oferowane urządzenia powinny pochodzić z seryjnej produkcji. Nie dopuszcza się rozwiązań spoza oficjalnej produkcji w tym wykonań indywidualnych („custom shop” itp.). Niniejsze nie dotyczy okablowania mobilnego, pokrowców, skrzyń transportowych. Wszystkie urządzenia głośnikowe swoje pasmo przenoszenia oraz maksymalny poziom ciśnienia akustycznego muszą posiadać przy zaoferowanych wzmacniaczach mocy.
• Wykonawca do oferty zobowiązany jest dostarczyć szczegółową listę oferowanych urządzeń obejmującą informacje: producenta, symbol/model, ilość oraz dostarczyć oficjalne karty katalogowe dla potwierdzenia spełnienia n/w parametrów i funkcji ( za wyjątkiem urządzeń w wykonaniu indywidualnym).
• Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć komplet urządzeń oraz wykonać wszelkie prace służące spełnieniu minimalnych parametrów oraz funkcji oferowanych systemów. W celu realizacji poniższych założeń dla poszczególnych systemów, Wykonawca musi dostarczyć komplet urządzeń w ilościach nie mniejszych niż wskazane poniżej.
• Zamawiający nie dopuszcza oferowania urządzeń głośnikowych w wersji instalacyjnej. Zamawiający dopuszcza jedynie urządzenie głośnikowe wyposażone w zintegrowane fabryczne uchwyty transportowe oraz zawiesia montażowe.
• wykaz minimalnych parametrów i funkcji określa Załącznik A do SWIZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32343000-9 - Wzmacniacze

4.5.5.) Wartość części: 142000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2 – Dostawa scenicznej wieży teleskopowej do podwieszania systemów liniowych – 2 szt.

Minimalne wymagania techniczne
• Konstrukcja i wszystkie jej elementy muszą być odporne na działanie warunków atmosferycznych
• Minimalne obciążenie – 180 kg
• Maksymalne obciążenie – 220 kg
• Wysokość maksymalna - 5,5 m
• Wysokość minimalna - 1,72m
• Automatyczny system blokowania ALS
• Waga maksymalna wieży: 120 kg
• Maksymalna powierzchnia robocza 2,1m x 1,6m
• Akcesoria do podwieszania systemu nagłośnieniowego line array

4.5.3.) Główny kod CPV: 44210000-5 - Konstrukcje i części konstrukcji

4.5.5.) Wartość części: 19000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 178442,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 178442,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 178442,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AUDIO PLUS Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 118-135-77-68

7.3.3) Ulica: Kolejowa 100

7.3.4) Miejscowość: Łomianki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-092

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 178442,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22951,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 250922,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22951,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROLIGHT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 951-12-02-933

7.3.3) Ulica: 3 Maja 183

7.3.4) Miejscowość: Pruszków

7.3.5) Kod pocztowy: 05-800

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22951,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

2025-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy