Przebudowa i remont części budynku Przedszkola w Sztutowie dla potrzeb założenia Klubu Dziecięcego wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach projektu „Aktywny Maluch”

GMINA SZTUTOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00288253
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00288253/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-23 12:09
Lokalizacja
Sztutowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f9837c2b-8b05-4fa3-a69c-837eefca7b9c
Identyfikator
5792070986
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00288253 z dnia 2025-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont części budynku Przedszkola w Sztutowie dla potrzeb założenia Klubu Dziecięcego wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach projektu „Aktywny Maluch”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZTUTOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747951

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gdańska 55

1.5.2.) Miejscowość: Sztutowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-110

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 552478151

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@sztutowo.ug.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sztutowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f9837c2b-8b05-4fa3-a69c-837eefca7b9c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i remont części budynku Przedszkola w Sztutowie dla potrzeb założenia Klubu Dziecięcego wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach projektu „Aktywny Maluch”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f9837c2b-8b05-4fa3-a69c-837eefca7b9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00288253

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00014529/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa i remont części budynku Przedszkola w Sztutowie dla potrzeb założenia Klubu Dziecięcego wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach projektu „Aktywny Maluch”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Krajowy Plan na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności w ramach inwestycji A.4.2.1. pn. Wsparcie programów dofinansowania miejsc opieki nad dziećmi 0-3 lat (żłobki, kluby dziecięce) w ramach Maluch+, wskaźnika A61G Tworzenie nowych miejsc w placówkach opiekuńczych (żłobki, kluby dziecięce) dla dzieci do 3 roku życia

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00252572

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRG-UZ.271.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 402414,37 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa i remont części budynku Przedszkola w Sztutowie dla potrzeb założenia Klubu Dziecięcego wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach projektu „Aktywny Maluch”.
Przedmiotem inwestycji jest budynek użyteczności publicznej - Przedszkole w Sztutowie, w którym zaprojektowano założenie w jednej z sal lokalu klubu dziecięcego do 10 miejsc - przedmiotowy lokal umiejscowiony zostanie w części poziomu kondygnacji parteru istniejącego budynku jw. Celem inwestycji jest wprowadzenie rozwiązań zmierzających do spełnienia wymagań sanitarno-lokalowych i przeciwpożarowych, jakie musi spełniać lokal, w którym ma być prowadzony klub dziecięcy.
Do wykonania są roboty budowlane, instalacyjne, montaż wyposażenia, wykonanie pochylni, nawierzchni i ogrodzenia placu zabaw, a także budowa dwóch wiat wolnostojących, w tym wiaty na wózki dziecięce i wiaty zadaszenia części tarasu - wskazane w załączonej do SWZ dokumentacji projektowej,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu nie została złożona żadna oferta i dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2025-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane