Budowa studni głębinowej przy hydroforni w Garbarach (2).

Gmina Michałowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00463038
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00463038/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-20 12:05
Lokalizacja
Michałowo, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8de00d9d-3383-4168-8245-c338eb891d43
Identyfikator
9662101673
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wiertnicze usługi inżynieryjne

Wykonawcy

1 przyznane

DANIEL BOROWSKINarewka, PL · lot 0
323 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00463038 z dnia 2024-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa studni głębinowej przy hydroforni w Garbarach (2).

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Michałowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659438

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Białostocka 11

1.5.2.) Miejscowość: Michałowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-050

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 85 7131777

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@michalowo.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ug.michalowo.wrotapodlasia.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8de00d9d-3383-4168-8245-c338eb891d43

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa studni głębinowej przy hydroforni w Garbarach (2).

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8de00d9d-3383-4168-8245-c338eb891d43

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00463038

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00405591

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IG.271.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dodatkowej studni nr 3 przy gminnym ujęciu wód podziemnych zlokalizowanej na działce nr 15/2 w miejscowości Garbary, Gmina Michałowo, powiat białostocki. Projektowana studnia nr 3 będzie stanowiła podstawowe źródło zaopatrzenia w wodę pracując naprzemiennie z istniejącymi studniami nr 1 i 2. Zakres projektowanych prac obejmuje m. in: wykonanie systemem udarowym lub udarowo – okrętnym otworu wiertniczego nr 3 o głębokości ok. 71 m, zabudowaniem otworu filtrem z rur PVC. Przeprowadzenie pompowania oczyszczającego i pomiarowego nowo odwierconego otworu nr 3 oraz pompowania sprawdzającego otworów nr 1 i 2 w celu aktualizacji ich parametrów eksploatacyjnych. Wykonanie badań laboratoryjnych pobranych próbek gruntu i wody w zakresie określonym w projekcie prac geologicznych wraz z przeprowadzeniem prac geodezyjnych. Prace należy wykonać zgodnie z projektem robót geologicznych, decyzji administracyjnych oraz polskimi normami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71331000-7 - Wiertnicze usługi inżynieryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 323000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 323000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 323000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DBM Daniel Borowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5431998425

7.3.3) Ulica: ul. Ogrodowa 12

7.3.4) Miejscowość: Narewka

7.3.5) Kod pocztowy: 17-220

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 323000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2024-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane