Dostawa ochronników słuchu wraz z urządzeniami łączności dla Jednostki Wojskowej Nr 4101 w Lublińcu

Jednostka Wojskowa Nr 4101

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00463043
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00463043/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-20 12:05
Lokalizacja
Lubliniec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e4896412-40ce-4a77-94eb-2861cd7ae383
Identyfikator
5750009108
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Akcesoria ochronneAdaptery

Wykonawcy

4 przyznane

MEGMAR LOGISTICS & CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKutno, PL · lot 0
138 828,87 PLN
MEGMAR LOGISTICS & CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKutno, PL · lot 1
134 699,76 PLN
MEGMAR LOGISTICS & CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKutno, PL · lot 2
78 823,32 PLN
PRZEMYSŁAW JANIKOWSKIBydgoszcz, PL · lot 3
57 121,2 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00463043 z dnia 2024-08-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa ochronników słuchu wraz z urządzeniami łączności dla Jednostki Wojskowej Nr 4101 w Lublińcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Jednostka Wojskowa Nr 4101

1.3.) Oddział zamawiającego: Jednostka Wojskowa Komandosów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 150560518

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sobieskiego 35

1.5.2.) Miejscowość: Lubliniec

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-700

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.wyraz@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jwk.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/jw4101

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa ochronników słuchu wraz z urządzeniami łączności dla Jednostki Wojskowej Nr 4101 w Lublińcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4896412-40ce-4a77-94eb-2861cd7ae383

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00463043

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00233088/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 2024 aktywne dedykowane ochronniki słuchu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00419819

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 32/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa ochronników słuchu wraz z urządzeniami łączności dla JW. 4101 w Lublińcu.
5. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 i 6 do SWZ - Aktywne ochronniki słuchu – zestaw duży 1

4.5.3.) Główny kod CPV: 18143000-3 - Akcesoria ochronne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32331100-3 - Adaptery

4.5.5.) Wartość części: 240116,88 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa ochronników słuchu wraz z urządzeniami łączności dla JW. 4101 w Lublińcu.
5. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 i 6 do SWZ - Zadanie nr 2 – aktywne ochronniki słuchu – zestaw mały 1.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18143000-3 - Akcesoria ochronne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32331100-3 - Adaptery

4.5.5.) Wartość części: 140915,17 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa ochronników słuchu wraz z urządzeniami łączności dla JW. 4101 w Lublińcu.
5. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 i 6 do SWZ - Zadanie nr 3 – urządzenia łączności.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32331100-3 - Adaptery

4.5.5.) Wartość części: 92828,74 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa ochronników słuchu wraz z urządzeniami łączności dla JW. 4101 w Lublińcu.
5. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 i 6 do SWZ - Zadanie nr 4 – aktywne dedykowane ochronniki słuchu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18143000-3 - Akcesoria ochronne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32331100-3 - Adaptery

4.5.5.) Wartość części: 74908,03 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa ochronników słuchu wraz z urządzeniami łączności dla JW. 4101 w Lublińcu.
5. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 i 6 do SWZ - Zadanie nr 5 – aktywne ochronniki słuchu – zestaw duży 2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18143000-3 - Akcesoria ochronne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32331100-3 - Adaptery

4.5.5.) Wartość części: 174894,72 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa ochronników słuchu wraz z urządzeniami łączności dla JW. 4101 w Lublińcu.
5. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 i 6 do SWZ - Zadanie nr 6 – aktywne ochronniki słuchu – zestaw mały 2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18143000-3 - Akcesoria ochronne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32331100-3 - Adaptery

4.5.5.) Wartość części: 86486,40 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 118965,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 118965,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 118965,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Megmar Logistics & Consulting Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7752637229

7.3.3) Ulica: Marii Skłodowskiej-Curie 10

7.3.4) Miejscowość: Kutno

7.3.5) Kod pocztowy: 99-300

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 138828,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-17

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 44899,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 44899,92 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44899,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Megmar Logistics & Consulting Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7752637229

7.3.3) Ulica: Marii Skłodowskiej-Curie 10,

7.3.4) Miejscowość: Kutno

7.3.5) Kod pocztowy: 99-300

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 134699,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-17

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 39283,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 39283,74 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 39283,74 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Megmar Lodistic & Consulting sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7752637229

7.3.3) Ulica: Marii Skłodowskiej-Curie 10

7.3.4) Miejscowość: Kutno

7.3.5) Kod pocztowy: 99-300

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78823,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-17

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14280,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14280,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14280,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4 Hunting Przemysław Janikowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9670611420

7.3.3) Ulica: Nakielska 267

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 85-391

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 57121,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-08

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta przesłana przez firmę RTcom s.c. Wojciech Kropiewnicki, Tomasz Sulima, Sławomir Hirny, Dariusz Sulima, jest jedyną ofertą w zadaniu nr 5 znacznie przewyższa środki jakie zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację tych zadań. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków do oferty najkorzystniejszej.

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta przesłana przez firmę RTcom s.c. Wojciech Kropiewnicki, Tomasz Sulima, Sławomir Hirny, Dariusz Sulima, jest jedyną ofertą w zadaniu nr 6 i znacznie przewyższa środki jakie zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację tych zadań. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków do oferty najkorzystniejszej.

2024-08-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy