Adaptacja i dostosowanie pomieszczeń do potrzeb Klubu dziecięcego w części Szkoły Podstawowej w Cieszkowach na działce nr ewid. 251/4

Gmina Czarnocin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00288711
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00288711/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-23 13:45
Lokalizacja
Czarnocin, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-603906de-e379-4e6f-9dda-664b886b4ed5
Identyfikator
6050023070
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaRoboty malarskieKładzenie podłógInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówIzolacja cieplnaRoboty izolacyjneFundamentowanie drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie zabudowanych mebliInstalowanie roletKładzenie terakoty

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00288711 z dnia 2025-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja i dostosowanie pomieszczeń do potrzeb Klubu dziecięcego w części Szkoły Podstawowej w Cieszkowach na działce nr ewid. 251/4

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czarnocin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010033

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czarnocin 100

1.5.2.) Miejscowość: Czarnocin

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-506

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 41 3512028

1.5.8.) Numer faksu: 41 3512029

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@czarnocin.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czarnocin.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/czarnocin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja i dostosowanie pomieszczeń do potrzeb Klubu dziecięcego w części Szkoły Podstawowej w Cieszkowach na działce nr ewid. 251/4

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-603906de-e379-4e6f-9dda-664b886b4ed5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00288711

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00067279/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Adaptacja i dostosowanie pomieszczeń do potrzeb Klubu dziecięcego w części Szkoły Podstawowej w Cieszkowach na działce nr ewid. 251/4

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Krajowy Plan Odbudowy oraz środki z budżetu państwa w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00261725

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BG.271.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Adaptacja i dostosowanie pomieszczeń do potrzeb Klubu dziecięcego w części Szkoły Podstawowej w Cieszkowach na działce nr ewid. 251/4
w ramach zadania: „Utworzenia miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w Klubie Dziecięcym w Gminie Czarnocin w ramach Programu Aktywny Maluch 2022-2029”.

a) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie:
1) robót rozbiórkowych,
2) instalacji sanitarnych, w tym instalacji wodno-kanalizacyjnych wewnętrznych i zewnętrznych, c.o.,
3) roboty ogólnobudowlane,
4) modernizacja instalacji elektrycznej, instalacje niskoprądowe LAN, CCTV, SWiN,
5) klimatyzacja,
6) utwardzenia terenu, pochylni

b) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 10 do swz opz, załącznik nr 12 dokumentacja projektowa, załącznik nr 13 specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, przedmiary).


2. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w:
a) Opisie przedmiotu zamówienia (dalej zwana również opz), który stanowi załącznik SWZ zawierający:
 Projekt Budowlany
 Specyfikacja techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych.
b) Przedmiar robót - załącznik SWZ.
Załączone do SWZ przedmiary mają jedynie charakter informacyjny. Wykonawca po zapoznaniu się z dokumentacją projektową i innymi dokumentami jest zobowiązany do ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45442100-8 - Roboty malarskie

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45321000-3 - Izolacja cieplna

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli

45421145-2 - Instalowanie rolet

45431100-8 - Kładzenie terakoty

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena ofert złożonych w niniejszym postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2025-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane