„Remont wytypowanych pomieszczeń w placówce opiekuńczo-wychowawczej „Dom przy Koszykowej” przy ul. Koszykowej 20 m 7 w Warszawie„

ZESPÓŁ DO OBSŁUGI PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH NR 1

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00289031
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00289031/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-23 14:50
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-732f7ccd-1208-4668-ae88-04c47496fe18
Identyfikator
5213806586
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty malarskieRoboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnych

Wykonawcy

1 przyznane

ALDOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZalesie Górne, PL · lot 0
131 356,34 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00289031 z dnia 2025-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont wytypowanych pomieszczeń w placówce opiekuńczo-wychowawczej „Dom przy Koszykowej” przy ul. Koszykowej 20 m 7 w Warszawie„

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ DO OBSŁUGI PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH NR 1

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368966230

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. św. Bonifacego 81

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-945

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zpow.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zpow.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-732f7ccd-1208-4668-ae88-04c47496fe18

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont wytypowanych pomieszczeń w placówce opiekuńczo-wychowawczej „Dom przy Koszykowej” przy ul. Koszykowej 20 m 7 w Warszawie„

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-732f7ccd-1208-4668-ae88-04c47496fe18

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00289031

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00084704/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont wytypowanych pomieszczeń w placówce opiekuńczo-wychowawczej "Dom przy Koszykowej" przy ul. Koszykowej 20/7 w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00235427

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-R-03-05-2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 175925,93 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty budowlane będą wykonywane w zakresie prac polegających na:
1) przygotowaniu podłoża i jego zabezpieczeniu przed pracami oraz zabezpieczenie okien i drzwi folią lub innym materiałem.
2) cyklinowaniu posadzek drewnianych, uzupełnianie szczelin w parkiecie, polakierowanie posadzek i parkietów.
3) przygotowania powierzchni pod malowanie farbami emulsyjnymi oraz przygotowanie tynków, pozbycia się ubytków i nierówności.
4) dwukrotne malowanie tynków farbą emulsyjną oraz sufitów
5) demontaż starych kratek wentylacyjnych oraz montaż nowych
6) dwukrotne malowanie farbą olejną rur stalowych i blaszanych
7) mycie i sprzątanie po robotach malarskich posadzek, przenoszenie mebli
8) demontaż opraw oświetleniowych oraz montaż nowych lamp
9) demontaż wykładziny podłogowej, demontaż skrzydeł drzwiowych
10) poszerzeniu otworów drzwiowych (wytypowanych pomieszczeń)
11) wywiezienie gruzu oraz śmieci z rozebranych konstrukcji

4.5.3.) Główny kod CPV: 45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45323000-7 - Roboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 121626,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 121626,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 121626,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALDOM Sp. z.o.o. Piotr Sawicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1231309695

7.3.3) Ulica: ul. Leśna 16

7.3.4) Miejscowość: Zalesie Górne

7.3.5) Kod pocztowy: 05-540

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 131356,34 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-08-30
2025-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane