Realizacja robót budowlanych polegających na przebudowie zbiorników wodnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowościach Czarniż, Wielkie Chełmy i Zalesie

Gmina Brusy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00289056
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00289056/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-23 14:57
Lokalizacja
Brusy, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3fd1997f-ee8b-4c6b-9f72-629385f55261
Identyfikator
5551921230
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych

Wykonawcy

3 przyznane

WOJCIECH CZAPIEWSKIBrusy, PL · lot 0
119 686,38 PLN
WOJCIECH CZAPIEWSKIBrusy, PL · lot 1
68 422,44 PLN
HENRYK CZARNOWSKIKALISZ, PL · lot 2
67 461,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00289056 z dnia 2025-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja robót budowlanych polegających na przebudowie zbiorników wodnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowościach Czarniż, Wielkie Chełmy i Zalesie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brusy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351251

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Na Zaborach 1

1.5.2.) Miejscowość: Brusy

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-632

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 523969300

1.5.8.) Numer faksu: 523969303

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@brusy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brusy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3fd1997f-ee8b-4c6b-9f72-629385f55261

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Realizacja robót budowlanych polegających na przebudowie zbiorników wodnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowościach Czarniż, Wielkie Chełmy i Zalesie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3fd1997f-ee8b-4c6b-9f72-629385f55261

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00289056

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037899/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa 3 otwartych zbiorników wodnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie Gminy Brusy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt dofinansowany w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa Leśnictwa” na operacje typu „Zarządzanie zasobami wodnymi” objętego PROW na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00171018

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Nr ZP.271.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 300173,36 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających na przebudowie zbiorników wodnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowościach Czarniż, Wielkie Chełmy i Zalesie w ramach zadania „Przebudowa 3 otwartych zbiorników wodnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie gminy Brusy” dofinansowanego w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa Leśnictwa” na operacje typu „Zarządzanie zasobami wodnymi” objętego PROW na lata 2014-2020, w tym:
Część I: Zbiornik w miejscowości Czarniż, dz. 273, obręb Czarniż;

2. Zakres zamówienia obejmuje:
Część I: Zbiornik w miejscowości Czarniż, dz. 273, obręb Czarniż;
1) adaptacja zbiornika w ramach istniejącego stawu,
2) budowla wylotowa ze zbiornika – studnia z zastawką szandorową,
3) budowla wlotowa do zbiornika – studnia z kratą i osadnikiem,
4) wykonanie nasadzeń drzew i krzewów,
Nowo nasadzone drzewa należy opalikować trzema lub jednym palikiem drewnianym impregnowanym o średnicy 6-8 cm, (ilość palików uzależniona od materiału sadzeniowego). Wykonać stabilizacji drzew w min. 2 punktach za pomocą taśmy parcianej, elastycznej o szerokości 3-5 cm, wykonać misę o średnicy minimum 1 m, z zagłębieniem ok. 7-10 cm poniżej istniejącego terenu, misę należy uzupełnić korą, która powinna pozostawać na poziomie przyległych trawników. Ściółkowanie należy wykonać korą drzew iglastych warstwą gr. 7 - 10 cm.
Wymagany obwód pnia drzew na wysokości 1 metra 8-10 cm, krzewy o wys. min., 0,7 m lub z bryłą korzeniową o śr. 0,8-1 m.
5) wykonanie łąk parkowych siewem na warstwie ziemi urodzajnej grubości 15 cm


Ponadto do obowiązków Wykonawcy należy wykonanie po 1 tablicy informacyjnej o wym. 120x80 cm dla każdego zbiornika. Każdą tablicę należy zamontować na stelażu stalowym w kolorze grafitowym lub czarnym zbliżonym do stelażu pokazanego w Załączniku Nr 8 do SWZ wraz z ich montażem. Treść tablicy i miejsce montażu do uzgodnienia z Zamawiającym.

Uwaga:
1) W trakcie realizacji inwestycji oraz po jej zakończeniu należy zapewnić ciągły dostęp do sąsiednich nieruchomości. Inwestycja nie może pogorszyć warunków użytkowania sąsiednich nieruchomości.
3. Szczegółowy opis, wielkość i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych - Załącznik Nr 6 do SWZ,
w Projektach - Załącznik Nr 5 do SWZ oraz w Przedmiarach robót (stanowiących materiał pomocniczy przy przygotowywaniu oferty) – Załącznik Nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232454-9 - Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych

4.5.5.) Wartość części: 141409,01 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających na przebudowie zbiorników wodnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowościach Czarniż, Wielkie Chełmy i Zalesie w ramach zadania „Przebudowa 3 otwartych zbiorników wodnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie gminy Brusy” dofinansowanego w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa Leśnictwa” na operacje typu „Zarządzanie zasobami wodnymi” objętego PROW na lata 2014-2020, w tym:

Część II: Zbiornik w miejscowości Wielkie Chełmy, dz. 501/15, obręb Małe Chełmy;

2. Zakres zamówienia obejmuje:

Część II: Zbiornik w miejscowości Wielkie Chełmy, dz. 501/15, obręb Małe Chełmy;
1) adaptacja zbiornika w ramach istniejącego stawu,
2) budowla wylotowa ze zbiornika – studnia z zastawką szandorową,
3) budowla wlotowa do zbiornika – studnia z kratą i osadnikiem,
4) wykonanie nasadzeń drzew i krzewów - 90 szt.,
Nowo nasadzone drzewa należy opalikować trzema lub jednym palikiem drewnianym impregnowanym o średnicy 6-8 cm, (ilość palików uzależniona od materiału sadzeniowego). Wykonać stabilizacji drzew w min. 2 punktach za pomocą taśmy parcianej, elastycznej o szerokości 3-5 cm, wykonać misę o średnicy minimum 1 m, z zagłębieniem ok. 7-10 cm poniżej istniejącego terenu, misę należy uzupełnić korą, która powinna pozostawać na poziomie przyległych trawników. Ściółkowanie należy wykonać korą drzew iglastych warstwą gr. 7 - 10 cm.
Wymagany obwód pnia drzew na wysokości 1 metra 8-10 cm, krzewy o wys. min., 0,7 m lub z bryłą korzeniową o śr. 0,8-1 m.
5) wykonanie łąk parkowych siewem na warstwie ziemi urodzajnej grubości 15 cm

Ponadto do obowiązków Wykonawcy należy wykonanie po 1 tablicy informacyjnej o wym. 120x80 cm dla każdego zbiornika. Każdą tablicę należy zamontować na stelażu stalowym w kolorze grafitowym lub czarnym zbliżonym do stelażu pokazanego w Załączniku Nr 8 do SWZ wraz z ich montażem. Treść tablicy i miejsce montażu do uzgodnienia z Zamawiającym.

Uwaga:
1) W trakcie realizacji inwestycji oraz po jej zakończeniu należy zapewnić ciągły dostęp do sąsiednich nieruchomości. Inwestycja nie może pogorszyć warunków użytkowania sąsiednich nieruchomości.
3. Szczegółowy opis, wielkość i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych - Załącznik Nr 6 do SWZ, w Projektach - Załącznik Nr 5 do SWZ oraz w Przedmiarach robót (stanowiących materiał pomocniczy przy przygotowywaniu oferty) – Załącznik Nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232454-9 - Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych

4.5.5.) Wartość części: 75921,52 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających na przebudowie zbiorników wodnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowościach Czarniż, Wielkie Chełmy i Zalesie w ramach zadania „Przebudowa 3 otwartych zbiorników wodnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie gminy Brusy” dofinansowanego w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa Leśnictwa” na operacje typu „Zarządzanie zasobami wodnymi” objętego PROW na lata 2014-2020, w tym:
Część III: Zbiornik w miejscowości Zalesie, dz. 101, obręb Zalesie
2. Zakres zamówienia obejmuje:

Część III: Zbiornik w miejscowości Zalesie, dz. 101, obręb Zalesie;
1) adaptacja zbiornika w ramach istniejącego stawu,
2) budowla wylotowa ze zbiornika – studnia z zastawką szandorową,
3) budowla wlotowa do zbiornika – studnia z kratą i osadnikiem,
4) wykonanie nasadzeń drzew i krzewów - 60 szt.:
Nowo nasadzone drzewa należy opalikować trzema lub jednym palikiem drewnianym impregnowanym o średnicy 6-8 cm, (ilość palików uzależniona od materiału sadzeniowego). Wykonać stabilizacji drzew w min. 2 punktach za pomocą taśmy parcianej, elastycznej o szerokości 3-5 cm, wykonać misę o średnicy minimum 1 m, z zagłębieniem ok. 7-10 cm poniżej istniejącego terenu, misę należy uzupełnić korą, która powinna pozostawać na poziomie przyległych trawników. Ściółkowanie należy wykonać korą drzew iglastych warstwą gr. 7 - 10 cm.
Wymagany obwód pnia drzew na wysokości 1 metra 8-10 cm, krzewy o wys. min., 0,7 m lub z bryłą korzeniową o śr. 0,8-1 m.
5) wykonanie łąk parkowych siewem na warstwie ziemi urodzajnej grubości 15 cm

Ponadto do obowiązków Wykonawcy należy wykonanie po 1 tablicy informacyjnej o wym. 120x80 cm dla każdego zbiornika. Każdą tablicę należy zamontować na stelażu stalowym w kolorze grafitowym lub czarnym zbliżonym do stelażu pokazanego w Załączniku Nr 8 do SWZ wraz z ich montażem. Treść tablicy i miejsce montażu do uzgodnienia z Zamawiającym.

Uwaga:
1) W trakcie realizacji inwestycji oraz po jej zakończeniu należy zapewnić ciągły dostęp do sąsiednich nieruchomości. Inwestycja nie może pogorszyć warunków użytkowania sąsiednich nieruchomości.
3. Szczegółowy opis, wielkość i zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych - Załącznik Nr 6 do SWZ,
w Projektach - Załącznik Nr 5 do SWZ oraz w Przedmiarach robót (stanowiących materiał pomocniczy przy przygotowywaniu oferty) – Załącznik Nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232454-9 - Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych

4.5.5.) Wartość części: 82842,83 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 119686,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 392370,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 119686,38 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Wodno Melioracyjnych Wojciech Czapiewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 221195509

7.3.3) Ulica: ul. Gdańska 41

7.3.4) Miejscowość: Brusy

7.3.5) Kod pocztowy: 89-632

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 119686,38 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-06-16

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68422,44 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 232684,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68422,44 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Wodno Melioracyjnych Wojciech Czapiewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 221195509

7.3.3) Ulica: ul. Gdańska 41

7.3.4) Miejscowość: Brusy

7.3.5) Kod pocztowy: 89-632

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68422,44 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-06-16

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67461,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 211560,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67461,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowe, Ziemne, Melioracyjne i Ogólnobudowlane Henryk Czarnowski,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 190596614

7.3.3) Ulica: ul. Jana Pawła II 16

7.3.4) Miejscowość: Kalisz

7.3.5) Kod pocztowy: 83-425

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67461,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-06-16

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane