Sukcesywna dostawa wody mineralnej na zlecenie JW 4026
JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 4026
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00463088
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00463088/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-20 12:14
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a4d000aa-7a61-44a1-b663-abbf6c72868e
- Identyfikator
- 9581604772
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00463088 z dnia 2024-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa wody mineralnej na zlecenie JW 4026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 4026
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220713764
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rondo Bitwy pod Oliwą 1
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-103
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 4026.zamowienia@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://formoza.wp.mil.pl/pl/bip/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/jw40261.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa wody mineralnej na zlecenie JW 40262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4d000aa-7a61-44a1-b663-abbf6c72868e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00463088
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00223981/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Dostawa wody
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00431167
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 013/PTP/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wody mineralnej na zlecenie JW 4026
- Zamawiający określił przedmiot zamówienia z podaniem ilości butelek przewidzianej do dostarczenia kwartalnego.
- Zamawiający wymaga realizowania sukcesywnej dostawy do 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia przez okres 17 miesięcy, nie dłużej niż do dnia 31.12.2025 r.
- Wykonawca zobowiązany w trakcie trwania umowy do przestrzegania wymagań w zakresie produkcji lub w obrocie naturalną wodą mineralną oraz zapewnienia właściwej jakości zdrowotnej tych artykułów na podstawie Ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności
i żywienia.
- Zamawiający wymaga, aby termin ważności dostarczanych produktów (wody) nie był krótszy niż 6 miesięcy od daty dostawy do magazynu Zamawiającego.
- Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduję się w załączniku nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15981000-8 - Wody mineralne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest wadą, która na tym etapie jest niemożliwe do usunięcia przez Zamawiającego. Zamawiający nie uwzględnił wprowadzenia systemu kaucyjnego do oszacowania wartości zamówienia.| 2024-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |