Organizacja i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. „B”
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 3 IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W ŁOWICZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00289191
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00289191/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-06-23 16:03
- Lokalizacja
- Łowicz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d4f99267-63b1-4c0d-b1b5-558cb51048bb
- Identyfikator
- 8341421190
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00289191 z dnia 2025-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. „B”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 3 IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W ŁOWICZU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001254398
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Powstańców 1863 r. 12D
1.5.2.) Miejscowość: Łowicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-400
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsp3lowicz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zsp3lowicz.pl/kontakt/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d4f99267-63b1-4c0d-b1b5-558cb51048bb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. „B”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4f99267-63b1-4c0d-b1b5-558cb51048bb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00289191
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00046235/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Organizacja i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. „B” dla uczniów z kierunku Technik Usług Fryzjerskich w ramach realizacji projektu pn.: „Hotelowy zawrót głowy”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Hotelowy zawrót głowy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, nr umowy FELD.08.08-IZ.00-0044/23-002.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00231835
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSP3.26.5.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. „B” dla uczniów z kierunku Technik Usług Fryzjerskich w ramach realizacji projektu pn.: „Hotelowy zawrót głowy” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, nr umowy FELD.08.08-IZ.00-0044/23-00.
2. Kurs obejmuje: kurs prawa jazdy kategorii B w zakresie części teoretycznej i praktycznej w wymiarze:
- 30 godz. zajęć teoretycznych na osobę,
- 30 godz. zajęć praktycznych na osobę,
- 1 godz. egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny.
Pozostałe informacje zostały zawarte w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
80411000-8 - Usługi szkół jazdy
80310000-0 - Usługi edukacji młodzieży
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 ust. 2 ustawy PZP, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Krzysztof Bandos Ośrodek Szkolenia Kierowców „RONDO” 99-400 Łowicz ul. Słowac-kiego 44Zamawiający wezwał w dniu 05.06.2025 r. do złożenia na podstawie art. 274 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) podmiotowych środków dowodowych. Wykonawca w wyznaczonym terminie nie dokonał uzupełnienia.
| 2025-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |