Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej rozbudowy wraz z termomodernizacją świetlicy wiejskiej w miejscowości Smardzewo, Gmina Sławno

Gmina Sławno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00289437
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00289437/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-24 08:21
Lokalizacja
Sławno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d81c92a9-0e9a-45e6-bf1a-eafd00e95bc8
Identyfikator
4990523666
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

COBRA PROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytom, PL · lot 0
48 330 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00289437 z dnia 2025-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej rozbudowy wraz z termomodernizacją świetlicy wiejskiej w miejscowości Smardzewo, Gmina Sławno

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sławno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979909

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: I Pułku Ułanów 11

1.5.2.) Miejscowość: Sławno

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 59 810 75 26

1.5.8.) Numer faksu: +48 59 810 75 26

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaslawno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ug.slawno.ibip.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d81c92a9-0e9a-45e6-bf1a-eafd00e95bc8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej rozbudowy wraz z termomodernizacją świetlicy wiejskiej w miejscowości Smardzewo, Gmina Sławno

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d81c92a9-0e9a-45e6-bf1a-eafd00e95bc8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00289437

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00225831

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPOP.271.20.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 100000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla inwestycji wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę: „Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej rozbudowy wraz z termomodernizacją świetlicy wiejskiej w miejscowości Smardzewo, Gmina Sławno”.
2. Założenia projektowe:
1) Projekt budowy rozbudowy wraz z termomodernizacją świetlicy wiejskiej w miejscowości Smardzewo, Gmina Sławno na dz. nr 320 obręb ewidencyjny Smardzewo, gmina Sławno:
a) Zakres dokumentacji projektowej:
 rozbudowa świetlicy wiejskiej o powierzchnię użytkową ok. 50 m2;
 zaprojektowanie kotłowni na pellet;
 zaprojektowanie kuchni i zmywalni;
 zaprojektowanie toalet;
 zaprojektowanie tarasu utwardzonego oraz wyjścia ze świetlicy na taras;
 zaprojektowanie kapitalnego remontu obiektu wraz z dostosowaniem pomieszczeń do potrzeb użytkownika;
 zaprojektowanie nowych instalacji wodno-kanalizacyjnych, CO, CWU i elektrycznych;
 zaprojektowanie termomodernizacji istniejącej części świetlicy;
 wykonanie audytu energetycznego;
 zaprojektowanie prac termomodernizacyjnych wraz z wymianą pokrycia dachowego;
 zaprojektowanie instalacji fotowoltaicznej – osobna dokumentacja;
2) Zapisy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – zgodnie z wypisem i wyrysem z MPZP znak RGPO.6727.123.2025 z dnia 4 kwietnia 2025 roku – załącznik nr 7 do SWZ.
3) Ochrona konserwatorska terenu – teren nie jest objęty ochroną konserwatorską.
3. UWAGA: Podane powyżej wymiary pomieszczeń oraz ich ilość są orientacyjne i mają na celu zobrazowanie skali projektowanego zadania.
4. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) Wykonanie projektu wstępnego – koncepcji niezbędnej do zaakceptowania przez Zamawiającego.
2) Przed i w czasie prowadzonych prac projektowych zadania należy zorganizować minimum 2 spotkania z przedstawicielami Urzędu Gminy Sławno celem uzgodnienia dokumentacji projektowej.
3) Do obowiązków Wykonawcy należy uzyskanie wszystkich niezbędnych uzgodnień, opinii i pozwoleń wymaganych przepisami szczegółowymi.
4) Wykonanie projektu budowlano – wykonawczego – zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 11 września 2020 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego oraz Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno – użytkowego, obejmującego:
a) projekt zagospodarowania terenu;
b) projekt architektoniczno – budowlany
c) projekt techniczny zawierające rysunki w skali uwzględniającej specyfikację zamawianych robót i zastosowanych skal rysunków w projekcje budowlanym wraz z wyjaśnieniami opisowymi, które dotyczą: części obiektu, rozwiązań budowlano-konstrukcyjnych i materiałowych, detali architektonicznych oraz urządzeń budowlanych, instalacji i wyposażenia technicznego, których odzwierciedlenie na rysunkach projektu budowlanego nie jest wystarczające dla potrzeb o których mowa w Rozporządzeniu Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 11 września 2020 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego oraz Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno – użytkowego;
d) projekty wykonawcze zawierające rysunki w skali uwzględniającej specyfikację zamawianych robót i zastosowanych skal rysunków w projekcje budowlanym wraz z wyjaśnieniami opisowymi, które dotyczą: części obiektu, rozwiązań budowlano – konstrukcyjnych i materiałowych, detali architektonicznych oraz urządzeń budowlanych, instalacji i wyposażenia technicznego, których odzwierciedlenie na rysunkach projektu budowlanego nie jest wystarczające dla potrzeb o których mowa w Rozporządzeniu Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 11 września 2020 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego oraz Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno – użytkowego;
e) nawiązanie swojego opracowania do istniejącej infrastruktury i warunków technicznych Zamawiającego;
f) uzgodnienie opracowanej dokumentacji z zamawiającym oraz innymi instytucjami wymaganymi obowiązującym prawem.
Ilość egz. dokumentów: 5 kompletów + 1 egz. w wersji elektronicznej w formie „pdf” i „dwg” lub kompatybilnej.
5) Wykonanie przedmiarów robót zgodnie z Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego oraz Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych.
Ilość egz. dokumentów: 1 egz. + 1 egz. w wersji elektronicznej zapisanej w formie „pdf” oraz „ath” lub kompatybilnej.
6) Wykonanie kosztorysów inwestorskich z wydzieleniem przyłączy zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych. Do obowiązków projektanta należy również aktualizacja kosztorysów inwestorskich na etapie przygotowania przetargu.
Ilość egz. dokumentów: 1 egz. + 1 egz. w wersji elektronicznej zapisanej w formie „pdf” oraz „ath” lub kompatybilnej.
7) Wykonanie Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej. Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych stanowią opracowania zawierające w szczególności zbiory wymagań, które są niezbędne do określenia standardu i jakości wykonania robót, w zakresie sposobu wykonania robót budowlanych, właściwości wyrobów budowlanych oraz oceny prawidłowości wykonania poszczególnych robót.
Ilość egz. dokumentów: 2 egz. + 1 egz. zapisany w wersji elektronicznej w formie „pdf”.
8) Opracowanie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ) zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 23 czerwca 2003 r. w sprawie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia oraz planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.
Ilość egz. dokumentów: 1 egz. + 1 egz. zapisany w wersji elektronicznej w formie „pdf”.
9) Wykonanie dokumentacji geotechnicznej na potrzeby realizacji projektu.
10) Uzyskanie innych niezbędnych materiałów i uzgodnień w tym decyzji
o środowiskowych uwarunkowaniach jeżeli wymagane.
11) Po zatwierdzeniu przez zamawiającego projektów budowlano – wykonawczych złożenie w jego imieniu wniosku o wydanie pozwolenia na budowę oraz uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę.
12) Na każdym etapie prac Zamawiający zastrzega sobie prawo do wglądu i akceptacji opracowanego projektu budowlano-wykonawczego.
13) Wyjaśnienie wątpliwości dotyczących projektu i zawartych nim rozwiązań na etapie projektowania, przygotowania przetargu i wykonawstwa.
14) Sprawowanie nadzoru autorskiego na żądanie inwestora lub właściwego organu.
15) Mapę do celów projektowych dostarczy Zamawiający.
16) Płatność po dostarczeniu kompletnej dokumentacji projektowej i uzyskaniu pozwolenia na budowę.
17) Zamawiający wymaga przeprowadzenia wizji w terenie przed złożeniem oferty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48330,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 121770,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48330,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COBRA PROJECT Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6263021043

7.3.3) Ulica: ul. Karola Miarki 20/8

7.3.4) Miejscowość: Bytom

7.3.5) Kod pocztowy: 41-902

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48330,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 270 dni

2025-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi