Świadczenie usług dietetycznych w ramach projektu pn. „Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie pilskim”
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00463148
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00463148/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-20 12:27
- Lokalizacja
- Złotów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b0350c49-d830-41f7-beff-1ee7c72f636e
- Identyfikator
- 7671454513
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00463148 z dnia 2024-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług dietetycznych w ramach projektu pn. „Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie pilskim”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570798210
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Piasta 32
1.5.2.) Miejscowość: Złotów
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-400
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcprzlotow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pcprzlotow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b0350c49-d830-41f7-beff-1ee7c72f636e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Powiatowe Centrm Pomocy Rodzinie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług dietetycznych w ramach projektu pn. „Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie pilskim”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0350c49-d830-41f7-beff-1ee7c72f636e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00463148
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00434401/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Świadczenie usług dietetycznych w ramach projektu pn. Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie pilskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021 - 2027, Priorytet VI, Działanie 6.15 - Wsparcie rodziny i systemu pieczy zastępczej2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00438647
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PCPR.272.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 82500 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Świadczenie usług dietetycznych, w tym:
1) usługi wsparcia dietetycznego dla dzieci i młodzieży przebywających w pieczy zastępczej na terenie powiatu złotowskiego.
Przedmiot zamówienia polega na świadczeniu usług dietetycznych w zakresie wspierania rozwoju, kompensowania opóźnień dzieci i młodzieży w gabinecie lub w miejscu zamieszkania uczestników projektu (na terenie powiatu złotowskiego).
W ramach wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do przeprowadzenia spotkań o łącznym czasie 5 godzin dla min. 30 dzieci / młodzieży przebywających w pieczy zastępczej na terenie powiatu złotowskiego mających na celu przeprowadzenie dogłębnej analizy żywieniowej oraz edukację żywieniową, indywidulanie dostosowanych do potrzeb i możliwości uczestnika projektu. Czas trwania spotkania powinien być dostosowany do możliwości uczestnika.Liczba przewidywanych godzin wykonywania usługi:
150 h (2024 r. 50 h, 2025 r. – 50h, 2026 r. – 50 h)
2) Usługi wsparcia dietetycznego dla usamodzielniających się wychowanków pieczy zastępczej.
Przedmiot zamówienia polega na świadczeniu usług dietetycznych w gabinecie lub w miejscu zamieszkania uczestników projektu (na terenie powiatu złotowskiego).
W ramach wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do przeprowadzenia spotkań o łącznym czasie 15 godzin dla min. 12 usamodzielniających się wychowanków pieczy zastępczej mających na celu przeprowadzenie dogłębnej analizy żywieniowej oraz edukację żywieniową, indywidulanie dostosowanych do potrzeb i możliwości uczestnika projektu. Czas trwania spotkania powinien być dostosowany do możliwości uczestnika.
Liczba przewidywanych godzin wykonywania usługi:
180 h (2024 r. 60 h, 2025 r. – 60h, 2026 r. – 60 h).
4.5.3.) Główny kod CPV: 85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Z uwagi na to, iż Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty przedmiotowe postępowanie podlega unieważnieniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 62568,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 82500,00 PLN
| 2024-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |