Wykonanie modernizacji ewidencji gruntów i budynków obrębu Telaki, gmina Kosów Lacki w powiecie sokołowskim, w województwie mazowieckim.

Powiat Sokołowski w Sokołowie Podlaskim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00289568
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00289568/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-24 08:59
Lokalizacja
Sokołów Podlaski, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9b3f4c4e-8fed-40f7-ade4-a0c5429f4f69
Identyfikator
8231627536
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi badań katastralnychUsługi sporządzania mapUsługi pomiaroweUsługi kontroli technicznejUsługi planowania technicznegoUsługi gromadzenia oraz scalania danychUsługi analizy danychUsługi bazy danych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00289568 z dnia 2025-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie modernizacji ewidencji gruntów i budynków obrębu Telaki, gmina Kosów Lacki w powiecie sokołowskim, w województwie mazowieckim.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Sokołowski w Sokołowie Podlaskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581771

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 23

1.5.2.) Miejscowość: Sokołów Podlaski

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 257817400

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-sokolowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-sokolowski

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-sokolowski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie modernizacji ewidencji gruntów i budynków obrębu Telaki, gmina Kosów Lacki w powiecie sokołowskim, w województwie mazowieckim.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b3f4c4e-8fed-40f7-ade4-a0c5429f4f69

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00289568

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00029724/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Modernizacja ewidencji gruntów i budynków (uzupełnienie bazy danych ewidencyjnych i utworzenie zakresu zbiorów danych ewidencyjnych dotyczących gruntów, budynków i lokali.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Dotacje Wojewody Mazowieckiego na realizację prac geodezyjnych i kartograficznych z zakresu administracji rządowej zlecanych na podstawie umów zawieranych przez starostów z wykonawcami tych prac

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00239715

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Fn.272.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 317440,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia zadania pn.: „Wykonanie modernizacji ewidencji gruntów i budynków obrębu Telaki, gmina Kosów Lacki w powiecie sokołowskim, w województwie mazowieckim.”

Wykonanie modernizacji EGiB opisanej w Projekcie modernizacji jest podzielone na etapy:
Etap I - obejmować będzie prace wyszczególnione w rozdziale IV.1-5.
Etap II - obejmować będzie prace wyszczególnione w rozdziale IV.7-16.
Etap III - obejmować będzie prace wyszczególnione w rozdziale IV.17-19.

Zamawiający po każdym zrealizowanym etapie dokona kontroli wykonanych prac w terminie nie dłuższym niż 14 dni roboczych.
Warunkiem przystąpienia do kolejnego etapu prac, jest odbiór dotychczas zrealizowanego etapu.
Zamawiający zastrzega sobie prawo powołania Inspektora kontroli, który będzie nadzorował wykonanie przedmiotu zamówienia i wspierał Zamawiającego na etapie kontroli.
Wynagrodzenie Wykonawcy będzie wypłacone na podstawie faktur dostarczonych Zamawiającemu po wykonaniu prac zgodnie z etapami powyżej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71354300-7 - Usługi badań katastralnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71354000-4 - Usługi sporządzania map

71355000-1 - Usługi pomiarowe

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

71356400-2 - Usługi planowania technicznego

72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych

72316000-3 - Usługi analizy danych

72320000-4 - Usługi bazy danych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Dnia 30 maja 2025 r. o godzinie godz. 10:30 w siedzibie zamawiającego w Starostwie Powiatowym w Sokołowie Podlaskim, Komisja dokonała otwarcia ofert do zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym z możliwością negocjacji ogłoszonego w BZP nr 2025/BZP 00239715/01 z dnia 20 maja 2025r. na: „Wykonanie modernizacji ewidencji gruntów i budynków obrębu Telaki, gmina Kosów Lacki w powiecie sokołowskim, w województwie mazowieckim.” W wymaganym terminie nie wpłynęły żadne oferty.
Komisja stwierdziła, że zachodzi przesłanka wskazana w art. 255 ust. 1) ustawy z dnia 19 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowania albo żadnej oferty.
2025-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi