2025 Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek
Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00289693
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00289693/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-06-24 09:33
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1cd25144-3c37-40f4-8c6a-c79306f792ad
- Identyfikator
- 9471887289
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Toner do drukarek laserowych/faksówWkłady barwiąceBębny do maszyn biurowychCzęści i akcesoria do aparatów fotokopiującychEtykiety samoprzylepnePapier fotoczuły, termoczuły lub termograficzny i tektura
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00289693 z dnia 2025-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
2025 Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 473066188
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warecka 2
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 91-202
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wsrm.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wsrm.lodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wsrm.lodz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
2025 Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1cd25144-3c37-40f4-8c6a-c79306f792ad
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00289693
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00066752/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.9 Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00245374
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DNA.ZP-261/4/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek
- laserowych
- urządzeń wielofunkcyjnych
- drukarek atramentowych
- drukarek etykiet Zebra
4.5.3.) Główny kod CPV: 30125110-5 - Toner do drukarek laserowych/faksów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30125100-2 - Wkłady barwiące
30124300-7 - Bębny do maszyn biurowych
30125000-1 - Części i akcesoria do aparatów fotokopiujących
30192800-9 - Etykiety samoprzylepne
22993000-7 - Papier fotoczuły, termoczuły lub termograficzny i tektura
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyniku badania złożonych ofert w prowadzonym postępowaniu komisja przetargowa stwierdziła, że oferty te są nieporównywalne z uwagi na nieścisłości zawarte w dokumentach postępowania. Część wykonawców wyceniła tonery oryginalne, a część regenerowane w tych samych pozycjach. W związku z powyższym brak jest możliwości ich porównania Zamawiający postanowił jak na wstępie. Zdaniem zamawiającego postepowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13
| 2025-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |