Przebudowa drogi gminnej nr 170536C Ośmiałowo – Radomice

Gmina Lipno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00289927
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00289927/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-24 10:25
Lokalizacja
Lipno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2eabe668-98e7-47ca-b7fe-a1d8afb25ca5
Identyfikator
4660345629
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLipno, PL · lot 0
485 527,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00289927 z dnia 2025-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 170536C Ośmiałowo – Radomice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lipno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza

1.5.2.) Miejscowość: Lipno

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-600

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 54 2886200

1.5.8.) Numer faksu: 54 2872048

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lipno@uglipno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uglipno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/uglipno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 170536C Ośmiałowo – Radomice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2eabe668-98e7-47ca-b7fe-a1d8afb25ca5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00289927

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00680941/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa drogi gminnej nr 170536C Ośmiałowo-Radomice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00180530

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGK.271.12.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 537397,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Opis przedmiotu zamówienia stanowią: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie przebudowy drogi gminnej nr 170536C Ośmiałowo – Radomice.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: „Przebudowa drogi gminnej nr 170536C Ośmiałowo – Radomice”:
1) ID działek: 040806_2.0026.229/4, 040806_2.0026.163/1, 040806_2.0026.154/1, 040806_2.0026.162/1, 040806_2.0026.160/1, 040806_2.0026.159/1, 040806_2.0026.229/3, 040806_2.0026.228/1, 040806_2.0026.226/2, 040806_2.0026.225/3, 040806_2.0026.231/1, 040806_2.0026.232/1, 040806_2.0026.225/1;
2) Długość 997 mb;
3) Szerokość jezdni 5,5 m (od 0+000 do 0+997);
4) Konstrukcja drogi:
 Warstwa ścieralna z AC11S wg WT 2 2010 gr. 5 cm;
 Warstwa profilowa z AC 11 W średnio 50 kg/m2;
 Istniejąca nawierzchnia jako podbudowa.
5) Konstrukcja poboczy:
 Warstwa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 wg WT 4 2010 r E2 ≥ 140Mpa I0 ≤ 2,20 gr.20 cm;
 Wyprofilowane i zagęszczone podłoże gruntowe
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
1) Projekt pt.: „Przebudowa drogi gminnej nr 170536C Ośmiałowo – Radomice” opracowany przez Kompleksową Obsługę Budownictwa „MOTYLES” ul. Zimowa 18, 87-800 Włocławek stanowiący Załącznik nr 13;
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiąca Załącznik nr 14 do niniejszej SWZ;
3) Przedmiar robót stanowiący Załącznik nr 15 do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 485527,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 552537,83 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 485527,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4660128889

7.3.3) Ulica: ul. Wojska Polskiego 8

7.3.4) Miejscowość: Lipno

7.3.5) Kod pocztowy: 87-600

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 485527,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2025-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane