Wykonanie robót budowlanych w obrębie dachu budynku mieszkalnego przy ul. Limanowskiego 9 oraz Apteczna 19a
Gmina Zawiercie jednostka organizacyjna - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00290071
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00290071/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-06-24 11:25
- Lokalizacja
- Zawiercie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-334fd285-bc14-445a-829f-6e1bd6209e2b
- Identyfikator
- 6491972045
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Naprawa i konserwacja dachówWykonywanie konstrukcji dachowychWykonywanie pokryć dachowychKładzenie rynien
Wykonawcy
2 przyznane
RYSZARD CHOLEWKAZawiercie, PL · lot 0
82 883,87 PLNRYSZARD CHOLEWKAZawiercie, PL · lot 1
112 849,01 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00290071 z dnia 2025-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w obrębie dachu budynku mieszkalnego przy
ul. Limanowskiego 9 oraz Apteczna 19a
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zawiercie jednostka organizacyjna - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276596036
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Towarowa 30
1.5.2.) Miejscowość: Zawiercie
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: 326721714
1.5.8.) Numer faksu: 326721714
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowpubliczne@zgm-zawiercie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm-zawiercie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zgm-zawiercie.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administrowanie mieszkaniowym zasobem gminy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w obrębie dachu budynku mieszkalnego przyul. Limanowskiego 9 oraz Apteczna 19a
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-334fd285-bc14-445a-829f-6e1bd6209e2b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00290071
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00049089/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa dachu przy ul. Limanowskiego 9
1.1.5 Przebudowa dachu przy ul. Apteczna 19A
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00195228
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP2/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 250000,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 231481,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 1. Dach budynku przy ul. Apteczna 19a zakres zamówienia obejmuje:1) wykonanie rozbiórki pokrycia dachu z papy
2) rozebranie rynien, rur spustowych, obróbek blacharskich (kominów, murów ogniowych, gzymsów)
3) rozebranie kominów
4) przemurowanie przewodów kominowych oraz ich ocieplenie , wykonanie czapek kominowych
5) częściową wymianę elementów konstrukcji dachu (krokwie, murłaty, podwaliny, płatwie, słupy)
6) montaż desek czołowych
7) częściową wymianę deskowania dachu
8) wykonanie dwuwarstwowego pokrycia dachu z papy termozgrzewalnej
9) montaż rynien, rur spustowych oraz obróbek blacharskich
10) montaż włazu dachowego
11) czyszczenie i malowanie obróbek
12) wywóz i utylizacja powstałych odpadów budowlanych
Przedmiot zamówienia został określony w przedmiarze robót i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), oraz projektowanych postanowieniach umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261320-3 - Kładzenie rynien
4.5.5.) Wartość części: 110000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dach budynku przy ul. Limanowskiego 9 zakres zamówienia obejmuje:1) wykonanie rozbiórki pokrycia dachu z papy
2) rozebranie rynien, rur spustowych, obróbek blacharskich (kominów, murów ogniowych, gzymsów)
3) rozebranie kominów
4) przemurowanie przewodów kominowych oraz ich ocieplenie , wykonanie czapek kominowych
5) częściową wymianę elementów konstrukcji dachu (krokwie, murłaty, podwaliny, płatwie, słupy)
6) montaż desek czołowych
7) częściową wymianę deskowania dachu
8) wykonanie dwuwarstwowego pokrycia dachu z papy termozgrzewalnej
9) montaż rynien, rur spustowych oraz obróbek blacharskich
10) montaż włazu dachowego
11) posprzątanie i wyniesienie pozostałości po gołębiach na strychu
12) wywóz i utylizacja powstałych odpadów budowlanych i pozostałości po gołębiach
Przedmiot zamówienia został określony w przedmiarze robót i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), oraz projektowanych postanowieniach umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261320-3 - Kładzenie rynien
4.5.5.) Wartość części: 140000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 82883,87 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 144443,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 82883,87 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU CHOLMEX Ryszard Cholewka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6491113709
7.3.3) Ulica: Zwarta 7
7.3.4) Miejscowość: Zawiercie
7.3.5) Kod pocztowy: 42-400
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 82883,87 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-07-248.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 112849,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 172800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 112849,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU CHOLMEX Ryszard Cholewka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6491113709
7.3.3) Ulica: Zwarta 7
7.3.4) Miejscowość: Zawiercie
7.3.5) Kod pocztowy: 42-400
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 112849,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-08-11| 2025-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |