Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej na remont budynku nr 2 na terenie kompleksu wojskowego w Nowym dworze Mazowieckim

26 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00290097
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00290097/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-24 11:28
Lokalizacja
Zegrze, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-61abad80-ca36-49e1-9415-5b8d38f61dd9
Identyfikator
5361902991
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00290097 z dnia 2025-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej na remont budynku nr 2 na terenie kompleksu wojskowego w Nowym dworze Mazowieckim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142917040

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Juzistek 2

1.5.2.) Miejscowość: Zegrze

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-131

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jw4809.zp@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.26wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1112831

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej na remont budynku nr 2 na terenie kompleksu wojskowego w Nowym dworze Mazowieckim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61abad80-ca36-49e1-9415-5b8d38f61dd9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00290097

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00124943/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Wykonanie ekspertyz i dokumentacji projektowo- kosztorysowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00238960

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/45/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO - KOSZTORYSOWEJ NA REMONT BUDYNKU NR 2 NA TERENIE KOMPLEKSU WOJSKOWEGO W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

oferta przewyższająca środki na sfinansowanie zamówienia
2025-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi