Opracowanie dokumentacji projektowej i innej dla zadania pn.: „Dostosowanie budynków PZDW do zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami w RDW Mielec”.

PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00290570
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00290570/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-24 12:44
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6316bfb5-3a40-48e1-af0b-4b42e8249c0e
Identyfikator
8132937794
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPlany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacjeGeotechniczne usługi inżynieryjneUsługi sporządzania mapNadzór nad projektem i dokumentacjąStudia wykonalności, usługi doradcze, analizy

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00290570 z dnia 2025-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej i innej dla zadania pn.: „Dostosowanie budynków PZDW do zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami w RDW Mielec”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690587670

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 19A

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-105

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzdw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pzdw.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6316bfb5-3a40-48e1-af0b-4b42e8249c0e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zamawiający jest jednostką organizacyjną wykonująca zadania w zakresie planowania, budowy, przebudowy, remontu, utrzymania i ochrony dróg, na podstawie ustawy o drogach publicznych.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej i innej dla zadania pn.: „Dostosowanie budynków PZDW do zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami w RDW Mielec”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6316bfb5-3a40-48e1-af0b-4b42e8249c0e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00290570

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00052432/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.19 Dostosowanie budynków PZDW do zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami” – RDW Mielec – opracowanie dokumentacji technicznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00264378

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZDW/WZP/243/WA/33/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
1) opracowanie dokumentacji projektowej, w tym w szczególności:
a) pełne uzgodnienie projektu ze wszystkimi stronami procesu projektowego, opracowanie projektu budowlanego pn. „Opracowanie dokumentacji projektowej i innej, uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Dostosowanie budynków PZDW do zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami w RDW Mielec”

w skład którego wchodzi:
- projekt zagospodarowania terenu,
- projekt architektoniczno-budowlany,
- projekt techniczny,
- projekt wykonawczy,

b) opracowanie informacji dotyczącej Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia – 2 egz.,
c) opracowanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót – 2 egz.,
d) wykonanie przedmiarów robót – 2 egz.,
e) wykonanie kosztorysów inwestorskich – 2 egz.,
f) wykonanie kosztorysów ofertowych – 2 egz.,
g) uzyskanie prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę

Dokumentacja projektowa powinna obejmować kompleksowe dostosowanie budynku administracyjnego w RDW Mielec, do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami poprzez zapewnienie dostępności architektonicznej i informacyjno – komunikacyjnej z uwzględnieniem obowiązujących przepisów ppoż., w tym w szczególności dostosowanie łazienek, zastosowanie podjazdów dla niepełnosprawnych, wind, oraz innych niezbędnych rozwiązań technicznych umożliwiających osobom ze szczególnymi potrzebami korzystanie bez przeszkód z budynku w tym umożliwienie nawigacji wewnątrz budynku w szczególności osobom z wadami wzroku oraz słuchu.

Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ stanowiący Załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje

71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne

71354000-4 - Usługi sporządzania map

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71241000-9 - Studia wykonalności, usługi doradcze, analizy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty do postępowania
2025-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi