Świadczenie usługi opieki serwisowej i aktualizacji oprogramowania SIMPLE.ERP, SIMPLE.HCM, XPRIMER.BI, WSO2 ESB, DOCUSAFE wraz z bazami danych eksploatowanych w Politechnice Morskiej w Szczecinie

Politechnika Morska w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00290646
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00290646/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-24 12:55
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7e38077f-2e95-4780-a99c-02174f5e3d7b
Identyfikator
8510006388
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie wsparcia technicznegoUsługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowaniaUsługi doradcze w zakresie oprogramowaniaUsługi w zakresie oprogramowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00290646 z dnia 2025-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi opieki serwisowej i aktualizacji oprogramowania SIMPLE.ERP, SIMPLE.HCM, XPRIMER.BI, WSO2 ESB, DOCUSAFE wraz z bazami danych eksploatowanych w Politechnice Morskiej w Szczecinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Morska w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145129

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wały Chrobrego 1-2

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-500

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@pm.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pm.szczecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pm_szczecin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi opieki serwisowej i aktualizacji oprogramowania SIMPLE.ERP, SIMPLE.HCM, XPRIMER.BI, WSO2 ESB, DOCUSAFE wraz z bazami danych eksploatowanych w Politechnice Morskiej w Szczecinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e38077f-2e95-4780-a99c-02174f5e3d7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00290646

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00273231

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZ.262.1.2025.BI

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi opieki serwisowej i aktualizacji oprogramowania SIMPLE.ERP, SIMPLE.HCM, XPRIMER.BI, WSO2 ESB, DOCUSAFE wraz z bazami danych eksploatowanych w Politechnice Morskiej w Szczecinie.
2) Dokładny opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a do SWZ.
3) Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
4) Nomenklatura wg CPV:
72611000-6 – Usługi w zakresie wsparcia technicznego
72267000-4 – Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania
72266000-7 – Usługi doradcze w zakresie oprogramowania
72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania
5) Podane przez Zamawiającego ewentualne nazwy (znaki towarowe), mają charakter przykładowy, a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu, przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych w zakresie sporządzonego opisu przedmiotu zamówienia.
6) Przedmiot zamówienia określono poprzez wskazanie obiektywnych cech technicznych
i jakościowych oraz standardów, dla których określenia dopuszcza się wskazanie przykładowych znaków towarowych.
7) W przypadku, gdy Zamawiający odnosi się w opisie przedmiotu zamówienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym.
8) Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
9) Prawo opcji:
Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia zamówienia na zasadach prawa opcji w zakresie ilości godzin Helpdesk oraz godzin Opieki Powdrożeniowej. Zamawiającemu przysługuje prawo do skorzystania z prawa opcji w przypadku wykorzystania limitu godzin Helpdesk świadczenia usług serwisowych objętych Abonamentem. Maksymalnie w ramach prawa opcji Zamawiający może zwiększyć liczbę godzin Helpdesk do 30% z 40 godzin oraz 30% z 160 godzin Opieki Powdrożeniowej zamówionych w Abonamencie. Prawo opcji nie stanowi jednak dla Zamawiającego obowiązku, z którego Wykonawcy przysługiwałoby roszczenie wobec Zamawiającego. Wykorzystanie prawa opcji zależy od potrzeb Zamawiającego. Uruchomienie prawa opcji nastąpi w trakcie realizacji umowy dla zamówienia podstawowego. Zamawiający ma prawo, składać wielokrotnie zamówienia na dodatkowe godziny Helpdesk oraz godziny Opieki Powdrożeniowej w ramach Prawa opcji do wykorzystania przewidzianej dodatkowej puli liczby godzin Helpdesk lub Opieki Powdrożeniowej. Zamawiający może skorzystać z części godzin Helpdesk lub Opieki Powdrożeniowej przewidzianych prawem opcji. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub skorzystania jedynie z części Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Wykonawca winien w ofercie wskazać wysokość stawek według których rozliczane będą wykonane usługi w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Wartość prawa opcji nie należy doliczać do ceny oferowanego Abonamentu. Wartości prawa opcji nie należy doliczać do ceny oferowanego Abonamentu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72267000-4 - Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania

72266000-7 - Usługi doradcze w zakresie oprogramowania

72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, który stanowi — cyt: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
W przedmiotowym postępowaniu w terminie wyznaczonym na składanie ofert nie złożono żadnej oferty.
2025-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi