„Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK 2012” przy Zespole Szkół nr 2 w Lubinie ul. Szpakowa 1”

POWIAT LUBIŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00290720
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00290720/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-24 13:06
Lokalizacja
Lubin, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-51a2c12c-0e63-4520-b33e-933c1dfc157d
Identyfikator
6922340500
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowychWymiana nawierzchniNaprawa boisk sportowych

Wykonawcy

1 przyznane

LESZEK KUŁAKSkwierzyna, PL · lot 0
258 395,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00290720 z dnia 2025-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK 2012” przy Zespole Szkół nr 2 w Lubinie ul. Szpakowa 1”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT LUBIŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647222

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 12B

1.5.2.) Miejscowość: Lubin

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@powiat-lubin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: powiat-lubin.bip.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-lubin.ezamawiajacy.pl/pn/powiat-lubin/demand/206322/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK 2012” przy Zespole Szkół nr 2 w Lubinie ul. Szpakowa 1”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51a2c12c-0e63-4520-b33e-933c1dfc157d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00290720

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00025891/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko-ORLIK 2012" przy Zespole Szkół nr 2 w Lubinie ul. Szpakowa 1

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00210839

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.272.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 199129,28 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót remontowych realizowanych w ramach zadania pn.: „Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK 2012” przy Zespole Szkół nr 2 w Lubinie ul. Szpakowa 1“,
2 Inwestycja zlokalizowana jest na terenie działki nr 172/7, Obręb 8, Lubin-Miasto.
3 Zakres prac składa się z następujących zadań:
3.1 Remont nawierzchni poliuretanowej boiska wielofunkcyjnego.
Wymiana całkowita poliuretanowej nawierzchni boiska sportowego do koszykówki wchodzącego w skład kompleksu „Orlik” o powierzchni - 613,11 m².
Zakres prac:
a) zerwanie i utylizacja uszkodzonej nawierzchni,
b) uzupełnienie podbudowie boiska,
c) montaż warstwy ET (kruszywo, granulat gumowy, klej),
d) montaż maty SBR (granulat gumowy, klej),
e) natryskowe naniesienie dwóch warstw EPDM 3 mm w kolorze czerwonym,
f) wyznaczenie oraz malowaniu linii pola gry,
g) wymiana konstrukcji koszy do koszykówki.
3.2 Remont nawierzchni ze sztucznej trawy boiska do piłki nożnej.
Remont boiska sportowego do piłki nożnej o powierzchni - 1860,00 m².
Zakres prac:
a) usuwanie zanieczyszczeń,
b) czyszczenie murawy przez czesanie,
c) rozluźnianie materiału uzupełniającego,
d) rozprowadzenie nowego granulatu,
e) naprawa ubytków nawierzchni ze sztucznej trawy boiska o powierzchni 1860,00 m².

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 258395,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 504300,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 258395,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Leszek Kułak - Budownictwo Sportowe. Inżynieria Krajobrazu

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 596-100-15-23

7.3.3) Ulica: Lawendowa 1

7.3.4) Miejscowość: Skwierzyna

7.3.5) Kod pocztowy: 66-440

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 258395,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2025-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane