Wykonanie prac konserwatorskich zabytkowego ogrodzenia Szkoły Muzycznej I stopnia w Solcu Kujawskim
Gmina Solec Kujawski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00463300
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00463300/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-20 13:01
- Lokalizacja
- Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-713e900c-2759-4df0-bba7-e66a2ea02da3
- Identyfikator
- 5542892492
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00463300 z dnia 2024-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac konserwatorskich zabytkowego ogrodzenia Szkoły Muzycznej I stopnia w Solcu Kujawskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Solec Kujawski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350702
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 23 Stycznia 7
1.5.2.) Miejscowość: Solec Kujawski
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-050
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: d.gutowska@soleckujawski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mst-solec-kujawski.rbip.mojregion.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/soleckujawski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac konserwatorskich zabytkowego ogrodzenia Szkoły Muzycznej I stopnia w Solcu Kujawskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-713e900c-2759-4df0-bba7-e66a2ea02da3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00463300
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031833/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Wykonanie prac konserwatorskich zabytkowego ogrodzenia Szkoły Muzycznej I stopnia w Solcu Kujawskim (zaprojektuj i wybuduj)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00435383
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIPP.BZPiFZ.271.17.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
opracowanie programu prac konserwatorskich oraz kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych opinii, uzgodnień, zezwoleń, decyzji administracyjnych itp., niezbędnych do zrealizowania przedmiotowego zadania inwestycyjnego w oparciu o dokumentację projektową oraz odpowiednie przepisy prawa,
wykonanie wszelkich robót budowlanych i konserwatorskich zabytkowego ogrodzenia w oparciu o dokumentację projektową opracowaną przez Wykonawcę oraz odpowiednie przepisy prawa oraz sporządzenie dokumentacji powykonawczej,
pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją przedmiotowego zadania inwestycyjnego oraz pozostałych nadzorów np. archeologicznego, ornitologicznego itp. (jeśli takie będą wymagane).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928200-0 - Ogrodzenia
34928220-6 - Elementy ogrodzeń
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45262512-3 - Kamieniarskie roboty wykończeniowe
45262520-2 - Roboty murowe
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
45442120-4 - Malowanie budowli i zakładanie okładzin ochronnych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45454100-5 - Odnawianie
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
92522100-7 - Usługi ochrony obiektów historycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.| 2024-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |