Modernizacja infrastruktury edukacyjnej na terenie gminy Żegocina w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych - budowa przewiązki pomiędzy budynkami szkoły w Bytomsku.

GMINA ŻEGOCINA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00291656
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00291656/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-24 21:53
Lokalizacja
Żegocina, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3f6c3053-6ce0-4b40-a26f-b3d4392fd6a2
Identyfikator
8681021319
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneBetonowanie konstrukcjiRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty murarskie i muroweTynkowanieRoboty malarskieRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

JAN PALEJBochnia, PL · lot 0
1 000 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00291656 z dnia 2025-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury edukacyjnej na terenie gminy Żegocina w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych - budowa przewiązki pomiędzy budynkami szkoły w Bytomsku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻEGOCINA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660750

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 316

1.5.2.) Miejscowość: Żegocina

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-731

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@zegocina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zegocina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zegocina.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury edukacyjnej na terenie gminy Żegocina w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych - budowa przewiązki pomiędzy budynkami szkoły w Bytomsku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f6c3053-6ce0-4b40-a26f-b3d4392fd6a2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00291656

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00227839/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Modernizacja infrastruktury edukacyjnej na terenie gminy Żegocina - poprzez zakup autobusu oraz budowę łącznika pomiędzy salą gimnastyczną, a budynkiem dydaktycznym SP w Bytomsku- Polski Ład- 8 edycja

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00402206

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rozbudowa i przebudowa budynku sali gimnastycznej wraz z zapleczem oraz salą dydaktyczną o budowę przewiązki na działce ewidencyjnej nr: 426, 422/4, 421/2 w miejscowości Bytomsko, gm. Żegocina, która ma na celu zapewnienie komunikacji uczniom i nauczycielom między dwoma budynkami szkoły.
W celu realizacji robót będących przedmiotem niniejszego zamówienia Zamawiający uzyskał Decyzję nr 714/2023, znak AB.6740.1.620.2023 z dnia 08.12.2023r. Starosty Bocheńskiego o zatwierdzeniu projektu zagospodarowania terenu oraz projektu architektoniczno-budowlanego i udzieleniu pozwolenia na budowę.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: dokumentacja projektowa zatwierdzona decyzją pozwolenia na budowę nr 714/2023 znak AB.6740.1.620.2023 z dnia 08.12.2023r., specyfikacja wykonania i odbioru robót budowlanych, projekt zagospodarowania placu z opisem zieleni i małej architektury, przedmiar robót - stanowiąca zał. nr 6 do SWZ – tj. Dokumentacja techniczna, SWZ oraz projekt umowy stanowiący zał. nr 4 do SWZ.
Z uwagi na przyjęty ryczałtowy charakter wynagrodzenia, Zamawiający wyłącznie pomocniczo, przekazuje jako załącznik do SWZ przedmiar robót dotyczące przedmiotu zamówienia. Zamieszczony przedmiar robót jest jedynie elementem pomocniczym do przygotowania i oszacowania oferty, a brak pewnych elementów w nim zawartych nie zwalnia wykonawcy
z realizacji prac objętych dokumentacją projektową. Wykonawca samodzielnie kalkuluje swoje wynagrodzenie ryczałtowe i przedstawia je w ofercie biorąc pod uwagę zakres rzeczowy określony dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych i postanowieniami projektu umowy.
Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia należy traktować jako wzajemnie wyjaśniające się.
Odpowiedzi udzielane na etapie postępowania stanowią integralną część SWZ.
Prace budowlane będą prowadzone przy czynnych obiektach użyteczności publicznej (budynki Szkoły Podstawowej).
Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia robót wyłącznie w sposób umożliwiający prowadzenie zajęć i nie stwarzający zagrożenia dla dzieci uczęszczających do szkoły i przedszkola oraz do wydzielenia terenu budowy w sposób uniemożliwiający dostęp osób postronnych (szczególnie dzieci).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1000000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1196593,11 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1000000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jan Palej Zakład Usługowy Remontowo – Budowlany

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8680002863

7.3.3) Ulica: ul. Łany 15

7.3.4) Miejscowość: Bochnia

7.3.5) Kod pocztowy: 32-700

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1000000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-31
2025-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane