Usługa stałego nadzoru i konserwacji urządzeń kotłowi gazowych, okresowa kontrola instalacji gazowej, przegląd techniczny, konserwacja i kontrola systemów detekcji gazów w obiektach wojskowych (...)

8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W KRAKOWIE-BALICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00291765
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00291765/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-06-25 08:07
Lokalizacja
Balice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-193dba90-5ec9-48be-b556-f367c0281b93
Identyfikator
9441995873
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi naprawcze i konserwacyjne

Wykonawcy

2 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO-PRODUKCYJNE EKOTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
126 567 PLN
MK-SERWIS Marcin Krzak, Wspólnik spółki cywilnej K&M SERWIS s.c. KRZYSZTOF WRÓBEL, MARCIN KRZAKNowy Sącz, PL · lot 3
15 375 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00291765 z dnia 2025-06-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa stałego nadzoru i konserwacji urządzeń kotłowi gazowych, okresowa kontrola instalacji gazowej, przegląd techniczny, konserwacja i kontrola systemów detekcji gazów w obiektach wojskowych (...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W KRAKOWIE-BALICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350138871

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. kpt. Mieczysława Medweckiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Balice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-083

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: balice.zamowienia@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.8bltr.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1096515

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka wojskowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa stałego nadzoru i konserwacji urządzeń kotłowi gazowych, okresowa kontrola instalacji gazowej, przegląd techniczny, konserwacja i kontrola systemów detekcji gazów w obiektach wojskowych (...)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-193dba90-5ec9-48be-b556-f367c0281b93

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00291765

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00103582/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Konserwacja kotłowni gaz., urządzeń gaz., stacji redukcyjnej gazu i sprawdzenie stanu technicznego.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00194268

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 11/SI/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 149785,29 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Stały nadzór i konserwacja kotłowni gazowych, gazowych urządzeń
gastronomicznych oraz stacji redukcyjno - pomiarowej gazu na terenie 8. Bazy Lotnictwa Transportowego w Balicach z podziałem:
Zadanie nr 1.1 – Stały nadzór i konserwacja kotłowni gazowych – w okresie grzewczym i letnim;
Zadanie nr 1.2 – Stały nadzór i konserwacja kotłowni gazowych – w okresie grzewczym;
Zadanie nr 1.3 – Stały nadzór i konserwacja urządzeń gazowych gastronomicznych w budynku nr 6;
Zadanie nr 1.4 – Stały nadzór i konserwacja stacji redukcyjno - pomiarowej gazu na terenie 8. BLTr;
Zadanie nr 1.5 – Okresowa kontrola stanu technicznego instalacji gazowej na terenie 8. BLTr.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

4.5.5.) Wartość części: 126126,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Stały nadzór i konserwacja urządzeń kotłowni gazowej wraz z okresową kontrolą stanu technicznego instalacji gazowej w WCR Nowy Targ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

4.5.5.) Wartość części: 2558,74 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Stały nadzór i konserwacja urządzeń kotłowni gazowej wraz z okresową kontrolą stanu technicznego instalacji gazowej w WCR Oświęcim oraz okresowa kontrola stanu technicznego instalacji gazowej w 11.MBOT Oświęcim:

Zadanie nr 3.1 – Stały nadzór i konserwacja urządzeń kotłowni gazowej wraz z okresową kontrolą stanu technicznego instalacji gazowej w WCR Oświęcim.

Zadanie nr 3.2 – Okresowa kontrola stanu technicznego instalacji gazowej w 11.MBOT Oświęcim.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

4.5.5.) Wartość części: 4400,55 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przegląd techniczny, konserwacja i kontrola działania systemów detekcji gazów
wraz ze sprawdzeniem zaworów MAG i sygnalizacji optyczno akustycznej w obiektach wojskowych na terenie 8. BLTr., WCR Nowy Targ, WCR Oświęcim.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

4.5.5.) Wartość części: 16700,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 126567,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 151659,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 126567,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Projektowo -Produkcyjne EKOTERM sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6760056481

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 126567,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-04-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia kwotę brutto
w wysokości 3 147,25 zł.
Dwie najtańsze oferty nr 4 i 5 ze względu na rażąco niską cenę zostały odrzucone.
Kwota, kolejnej oferty nr 1 jest ponad ośmiokrotnie wyższa, niż kwota jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, w związku z czym, zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 ust. 3) Ustawy - cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25830,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 25830,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia kwotę brutto
w wysokości 5 412,68 zł.
Najtańsza oferta nr 5 ze względu na rażąco niską cenę została odrzucona.
Kwota, kolejnej oferty nr 4 jest prawie dwukrotnie wyższa, niż kwota jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, w związku z czym, zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 ust. 3) Ustawy - cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12582,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 27060,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15375,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15375,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15375,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MK-SERWIS Marcin Krzak, Wspólnik spółki cywilnej K&M SERWIS s.c. KRZYSZTOF WRÓBEL, MARCIN KRZAK

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: AN-HYDRO KRZYSZTOF WRÓBEL, Wspólnik spółki cywilnej K&M SERWIS s.c. KRZYSZTOF WRÓBEL, MARCIN KRZAK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7342703872

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15375,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Umowa została zawarta z:
Krzysztofem WRÓBLEM, prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą AN-HYDRO Krzysztof WRÓBEL, NIP: 7371841134,
oraz
Marcinem KRZAKIEM, prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą MK-SERWIS Marcin KRZAK, NIP: 7342703872,
działającymi w ramach spółki cywilnej pod nazwą K&M Serwis s. c. z siedzibą: 33-300 Nowy Sącz, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 9/25, NIP: 7343601091.
2025-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi