Wykonanie odnowy oznakowania poziomego dróg powiatowych administrowanych przez ZDP w Poznaniu.

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W POZNANIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00291838
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00291838/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-25 08:32
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6a17e54c-9fb5-4af3-bdb3-11cca114ba84
Identyfikator
7772367112
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Malowanie nawierzchi

Wykonawcy

6 przyznanych

DARIUSZ ŁUCZAKSkrzynki, PL · lot 0
159 959,35 PLN
PAWEŁ WYSOCKIMurowana Goślina, PL · lot 1
143 519,43 PLN
DARIUSZ ŁUCZAKSkrzynki, PL · lot 2
98 265,27 PLN
DARIUSZ ŁUCZAKSkrzynki, PL · lot 3
126 184,54 PLN
DARIUSZ ŁUCZAKSkrzynki, PL · lot 4
183 842,69 PLN
DARIUSZ ŁUCZAKSkrzynki, PL · lot 5
74 027,37 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00291838 z dnia 2025-06-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie odnowy oznakowania poziomego dróg powiatowych administrowanych przez ZDP w Poznaniu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W POZNANIU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631281080

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zielona 8

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-851

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdp.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdp.poznan.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_poznan

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie odnowy oznakowania poziomego dróg powiatowych administrowanych przez ZDP w Poznaniu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a17e54c-9fb5-4af3-bdb3-11cca114ba84

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00291838

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00038043/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Wykonanie odnowy oznkowania poziomego dróg powiatowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00219283

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZ.261.2.17.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót „Wykonanie odnowy oraz nowego oznakowania poziomego dróg powiatowych" administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych
w Poznaniu.
Niniejsze zamówienie dotyczy prowadzenia robót związanych z remontem (odnowieniem) oznakowania poziomego stosowanego na drogach o nawierzchni twardej, w celu odnowienia linii i znaków poziomych zatartych, zniszczonych lub niewidocznych oraz wykonania nowego oznakowania.
Wymagania techniczne wykonania i odbioru przedmiotu zamówienia określone zostały w SPECYFIKACJACH TECHNICZNYCH WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH zawartych w załączniku nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zakres robót objętych zamówieniem dla części 1
W skład zamówienia wchodzą roboty związane z malowaniem cienkowarstwowym linii segregacyjnych, krawędziowych, poprzecznych na przejściach dla pieszych i innych znaków w ilości szacunkowej 15 079,50m², malowaniem przejazdu drogi rowerowej (kolor czerwony) w ilości szacunkowej 180,00m², malowaniem linii P-10, P-14, P-17 (kolor żółty) w ilości szacunkowej 5,00m², starciem zbędnych znaków oznakowania poziomego metodą hydrodynamiczną w ilości szacunkowej 20,00m²
na terenie gmin: Buk, Dopiewo, Tarnowo Podgórne

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi

4.5.5.) Wartość części: 165401,99 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót „Wykonanie odnowy oraz nowego oznakowania poziomego dróg powiatowych" administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych
w Poznaniu.
Niniejsze zamówienie dotyczy prowadzenia robót związanych z remontem (odnowieniem) oznakowania poziomego stosowanego na drogach o nawierzchni twardej, w celu odnowienia linii i znaków poziomych zatartych, zniszczonych lub niewidocznych oraz wykonania nowego oznakowania.
Wymagania techniczne wykonania i odbioru przedmiotu zamówienia określone zostały w SPECYFIKACJACH TECHNICZNYCH WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH zawartych w załączniku nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zakres robót objętych zamówieniem dla części 2
W skład zamówienia wchodzą roboty związane z malowaniem cienkowarstwowym linii segregacyjnych, krawędziowych, poprzecznych na przejściach dla pieszych i innych znaków w ilości szacunkowej 11 109,41m², malowaniem przejazdów dla rowerów (kolor czerwony) w ilości szacunkowej 60,00m², malowaniem linii P- 10, P-14, P-17 (kolor żółty) w ilości szacunkowej 14,00m², starciem zbędnych znaków oznakowania poziomego metodą hydrodynamiczną w ilości szacunkowej 15,00m²
na terenie gmin: Rokietnica, Suchy Las, Murowana Goślina

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi

4.5.5.) Wartość części: 120451,94 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót „Wykonanie odnowy oraz nowego oznakowania poziomego dróg powiatowych" administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych
w Poznaniu.
Niniejsze zamówienie dotyczy prowadzenia robót związanych z remontem (odnowieniem) oznakowania poziomego stosowanego na drogach o nawierzchni twardej, w celu odnowienia linii i znaków poziomych zatartych, zniszczonych lub niewidocznych oraz wykonania nowego oznakowania.
Wymagania techniczne wykonania i odbioru przedmiotu zamówienia określone zostały w SPECYFIKACJACH TECHNICZNYCH WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH zawartych w załączniku nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zakres robót objętych zamówieniem dla części 3
W skład zamówienia wchodzą roboty związane z malowaniem cienkowarstwowym linii segregacyjnych, krawędziowych, poprzecznych na przejściach dla pieszych i innych znaków w ilości szacunkowej 9 001,37m², malowaniem przejazdów dla rowerów (kolor czerwony) w ilości szacunkowej 43,00m², starciem zbędnych znaków oznakowania poziomego metodą hydrodynamiczną w ilości szacunkowej 20,00m²
na terenie gmin: Czerwonak, Kostrzyn, Swarzędz

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi

4.5.5.) Wartość części: 97413,93 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót „Wykonanie odnowy oraz nowego oznakowania poziomego dróg powiatowych" administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych
w Poznaniu.
Niniejsze zamówienie dotyczy prowadzenia robót związanych z remontem (odnowieniem) oznakowania poziomego stosowanego na drogach o nawierzchni twardej, w celu odnowienia linii i znaków poziomych zatartych, zniszczonych lub niewidocznych oraz wykonania nowego oznakowania.
Wymagania techniczne wykonania i odbioru przedmiotu zamówienia określone zostały w SPECYFIKACJACH TECHNICZNYCH WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH zawartych w załączniku nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zakres robót objętych zamówieniem dla części 4
W skład zamówienia wchodzą roboty związane z malowaniem cienkowarstwowym linii segregacyjnych, krawędziowych, poprzecznych na przejściach dla pieszych i innych znaków w ilości szacunkowej 11 949,36m², malowaniem przejazdów dla rowerów (kolor czerwony) w ilości szacunkowej 60,00m², malowaniem linii P-10, P-14, P-17 (kolor żółty) w ilości szacunkowej 7,00m² starciem zbędnych znaków oznakowania poziomego metodą hydrodynamiczną w ilości szacunkowej 30,00m².
na terenie gmin: Kórnik , Kleszczewo

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi

4.5.5.) Wartość części: 129713,30 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót „Wykonanie odnowy oraz nowego oznakowania poziomego dróg powiatowych" administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych
w Poznaniu.
Niniejsze zamówienie dotyczy prowadzenia robót związanych z remontem (odnowieniem) oznakowania poziomego stosowanego na drogach o nawierzchni twardej, w celu odnowienia linii i znaków poziomych zatartych, zniszczonych lub niewidocznych oraz wykonania nowego oznakowania.
Wymagania techniczne wykonania i odbioru przedmiotu zamówienia określone zostały w SPECYFIKACJACH TECHNICZNYCH WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH zawartych w załączniku nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zakres robót objętych zamówieniem dla części 5
W skład zamówienia wchodzą roboty związane z malowaniem cienkowarstwowym linii segregacyjnych, krawędziowych, poprzecznych na przejściach dla pieszych i innych znaków w ilości szacunkowej 18 531,20m², malowaniem przejazdów dla rowerów (kolor czerwony) w ilości szacunkowej 130,00m², starciem zbędnych znaków oznakowania poziomego metodą hydrodynamiczną w ilości szacunkowej 10,00m²
na terenie gmin: Komorniki, Mosina, Stęszew

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi

4.5.5.) Wartość części: 200410,96 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót „Wykonanie odnowy oraz nowego oznakowania poziomego dróg powiatowych" administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych
w Poznaniu.
Niniejsze zamówienie dotyczy prowadzenia robót związanych z remontem (odnowieniem) oznakowania poziomego stosowanego na drogach o nawierzchni twardej, w celu odnowienia linii i znaków poziomych zatartych, zniszczonych lub niewidocznych oraz wykonania nowego oznakowania.
Wymagania techniczne wykonania i odbioru przedmiotu zamówienia określone zostały w SPECYFIKACJACH TECHNICZNYCH WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH zawartych w załączniku nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zakres robót objętych zamówieniem dla części 6
W skład zamówienia wchodzą roboty związane z malowaniem cienkowarstwowym linii segregacyjnych, krawędziowych, poprzecznych na przejściach dla pieszych i innych znaków w ilości szacunkowej 7 054,10 m², starciem zbędnych znaków oznakowania poziomego metodą hydrodynamiczną w ilości szacunkowej 15,00m²
na terenie gminy: Pobiedziska

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi

4.5.5.) Wartość części: 75521,18 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159959,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 375506,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 159959,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany DARBUD Dariusz Łuczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7771023474

7.3.3) Ulica: Dworcowa 13

7.3.4) Miejscowość: Skrzynki

7.3.5) Kod pocztowy: 62-060

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 159959,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 135108,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 276956,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 143519,43 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BDT Wysocki Paweł

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7773349062

7.3.3) Ulica: Malinowa 29

7.3.4) Miejscowość: Murowana Goślina

7.3.5) Kod pocztowy: 62-095

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 143519,43 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98265,27 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 224951,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98265,27 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany DARBUD Dariusz Łuczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7771023474

7.3.3) Ulica: Dworcowa 13

7.3.4) Miejscowość: Skrzynki

7.3.5) Kod pocztowy: 62-060

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98265,27 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 125686,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 299292,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 126184,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany DARBUD Dariusz Łuczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7771023474

7.3.3) Ulica: Dworcowa 13

7.3.4) Miejscowość: Skrzynki

7.3.5) Kod pocztowy: 62-060

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 126184,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 183842,69 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 460295,52 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 183842,69 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany DARBUD Dariusz Łuczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7771023474

7.3.3) Ulica: Dworcowa 13

7.3.4) Miejscowość: Skrzynki

7.3.5) Kod pocztowy: 62-060

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 183842,69 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 74027,37 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 175375,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 74027,37 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany DARBUD Dariusz Łuczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7771023474

7.3.3) Ulica: Dworcowa 13

7.3.4) Miejscowość: Skrzynki

7.3.5) Kod pocztowy: 62-060

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 74027,37 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane