Remont pokrycia dachu wraz z remontem instalacji odgromowej paw. C-1 AGH w Krakowie - DE-dzp.272-399/24
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00463357
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00463357/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-20 13:16
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-588bc8d7-7f56-41dc-b9ee-7e435bb3cba6
- Identyfikator
- 6750001923
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00463357 z dnia 2024-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachu wraz z remontem instalacji odgromowej paw. C-1 AGH w Krakowie - DE-dzp.272-399/24
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.dzp.agh.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pokrycia dachu wraz z remontem instalacji odgromowej paw. C-1 AGH w Krakowie - DE-dzp.272-399/242.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-588bc8d7-7f56-41dc-b9ee-7e435bb3cba6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00463357
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00436403
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DE-dzp.272-399/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont pokrycia dachu wraz z remontem instalacji odgromowej pawilonu C-1 AGH w Krakowie obejmujący w szczególności:
1. Roboty budowlane:
remont tarasu bud. C-1 z wykorzystaniem istniejących płytek tarasowych;
uszczelnienie koryta bud. C-1 w całym zakresie oraz koryta bud. C-2 od strony południowej.
uszczelnienie kominów, wykonanie nowych czapek kominowych i obróbek blacharskich oraz przemalowanie kratek na kominach;
uszczelnienie świetlików dachowych wraz z montażem obróbek blacharskich;
doszczelnienie montażu ław kominiarskich;
doszczelnienie wokół wentylatorów dachowych;
doszczelnienie kalenicy dachu skośnego;
wykonanie robót w budynku wynikających z zaleceń opinii kominiarskich;
wykonanie zabezpieczeń przeciw ptactwu;
2. Roboty elektryczne:
demontaż istniejącej instalacji odgromowej;
wykonanie nowej instalacji odgromowej zgodnie z projektem;
wykonanie niezbędnych pomiarów instalacji odgromowej;
3. Roboty sanitarne:
demontaż i ponowny montaż urządzeń branży sanitarnej zlokalizowanych na czapkach kominowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214400-4 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem wyższym
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261400-8 - Pokrywanie
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej ofertyUzasadnienie faktyczne:
Powody unieważnienia
W postępowaniu DE-dzp.272-399/24 nie złożono żadnej oferty.
| 2024-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |