Modernizacja placówek oświatowych w miejscowości Michałówka w gminie Garwolin wraz z zagospodarowaniem terenu
GMINA GARWOLIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00463408
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00463408/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-20 13:26
- Lokalizacja
- Garwolin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8aab0afc-2e19-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 8262044712
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00463408 z dnia 2024-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja placówek oświatowych w miejscowości Michałówka
w gminie Garwolin wraz z zagospodarowaniem terenu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GARWOLIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582256
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mazowiecka 16
1.5.2.) Miejscowość: Garwolin
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@garwolin-gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.garwolin-gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://garwolin-gmina.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja placówek oświatowych w miejscowości Michałówkaw gminie Garwolin wraz z zagospodarowaniem terenu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8aab0afc-2e19-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00463408
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00001174/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja placówek oświatowych w miejscowości Michałówka w gminie Garwolin wraz z zagospodarowaniem terenu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TIP.271.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
1) Wykonanie robót budowlanych w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Michałówce - Michałówka 3, 08-400 Garwolin ul. Szkolna polegające na:
a) Modernizacji pomieszczeń w tym m.in.: malowanie klatek schodowych, zakup i montaż klimatyzatorów, wymiana stolarki okiennej, osłon okiennych.
b) Remont łazienek chłopców parter
c) Remont łazienki chłopców piętro
d) Remont łazienki dziewcząt piętro
e) Remont łazienki personelu parter
f) Remont łazienki personelu piętro
g) Zagospodarowanie terenu, w tym m.in.: wymiana orynnowania, ogrodzenia, modernizacja placu z kostki oraz parkingu.
2) Wykonanie robót budowlanych w budynku Publicznego Przedszkola w Michałówce - Michałówka 3, 08-400 Garwolin ul. Szkolna polegające na:
a) Modernizacja wybranych pomieszczeń w przedszkolu w tym m.in. sali sensorycznej wraz z doposażeniem, wymiana drzwi.
b) Modernizacja łazienki nr 1 przedszkole
c) Modernizacja łazienki nr 2 przedszkole
d) Modernizacja strefy dzieci młodszych
e) Modernizacja strefy dzieci starszych
h) Zagospodarowanie terenu w tym m.in.: wymiana orynnowania, ogrodzenia, modernizacja placu zabaw, placu z kostki oraz parkingu.
3) Wykonanie robót sanitarnych – odwodnienie:
a) Kanał odwodnieniowy
b) Przebudowa przyłącza wody do szkoły i hydrant w przedszkolu
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w przedmiarze robót - Załącznik nr 9 do SWZ oraz w dokumentacji projektowej – Załącznik nr 10 do SWZ (na podstawie którego Wykonawca zobowiązany jest do opracowania kosztorysu ofertowego uproszczonego i złożenie go wraz z ofertą).
UWAGA: Dokumentacja projektowa – Załącznik nr 10 obejmuje większy zakres inwestycji niż przedmiar robót. Inwestor ze względów finansowych ograniczył zakres prac.
UMOWA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA ZOSTANIE ZAWARTA Z WYKONAWCĄ PO OTRZYMANIU PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO PROMESY Z RZĄDOWEGO FUNDUSZU POLSKI ŁAD: PROGRAM INWESTYCJI STRATEGICZNYCH
Zamówienie publiczne dofinansowane z Programu Rządowy fundusz Polski Ład: program Inwestycji Strategicznych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6039202,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6039202,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6039202,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FBR KAZANA Adrian Kazana
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 825-207-92-87
7.3.3) Ulica: Stanin 157B
7.3.4) Miejscowość: Stanin 157B
7.3.5) Kod pocztowy: 21-422
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6039202,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |