Zakup i dostawa kruszyw do realizacji rozbudowy i przebudowy drogi powiatowej nr 1303B Bogusze – Gilbowszczyzna

POWIATOWE PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00292832
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00292832/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-06-25 12:30
Lokalizacja
Sokółka, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8b9e5a5d-5b89-4c7a-a006-f583dcb43584
Identyfikator
5451826271
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

KruszywoŻwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR PRUSZYŃSKIBiałystok, PL · lot 0
751 407 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00292832 z dnia 2025-06-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa kruszyw do realizacji rozbudowy i przebudowy drogi powiatowej nr 1303B Bogusze – Gilbowszczyzna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 524128964

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Torowa 12

1.5.2.) Miejscowość: Sokółka

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-100

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 857118909

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzial.zamowien@ppdb.sokolka.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ppdb.sokolka.com

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1114490

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


W szczególności usługi bieżącego utrzymania dróg powiatowych, roboty interwencyjne, utrzymaniowe, utrzymanie zieleni przydrożnej, bieżące utrzymanie budynków będących własnością Powiatu Sokólskiego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa kruszyw do realizacji rozbudowy i przebudowy drogi powiatowej nr 1303B Bogusze – Gilbowszczyzna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b9e5a5d-5b89-4c7a-a006-f583dcb43584

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00292832

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00243868

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PPDB.DZ-DB.Db.263.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 831592,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa kruszyw do realizacji rozbudowy i przebudowy drogi powiatowej nr 1303B Bogusze – Gilbowszczyzna.
1. Zadanie realizowane jest w ramach udzielonego zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki przez Inwestora – Powiat Sokólski z siedzibą władz w Sokółce, przy ul. Marsz. J. Piłsudskiego 8, 16-100 Sokółka pn.: „Rozbudowa i przebudowa drogi powiatowej nr 1303B Bogusze – Gilbowszczyzna w Powiecie Sokólskim”.
Zamawiający korzysta z prawa opcji. Zamówienie składa się z:
1) mieszanki kruszywa naturalnego CNR 0-31,5 mm, w zamówieniu podstawowym: 20 000,0t, w opcji: 5 000,0t;
2) piasku (płukany) 0-2 mm, w zamówieniu podstawowym: 125,0t, w opcji: 50,0t;
3) żwiru 2-16 mm, w zamówieniu podstawowym: 50,0t, w opcji: 25,0t.
2. Miejscem realizacji dostawy jest pas drogi powiatowej nr 1303B na odcinku Gilbowszczyzna – Szyndziel – Bogusze o przybliżonym kilometrażu rob.: 3+425 ÷ 7+530 oraz działki przylegające bezpośrednio do tego pasa drogowego.
3. Zakup jest niezbędny celem realizacji zadania inwestycyjnego dotyczącego przebudowy drogi.
4. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).

4.5.3.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 751407,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 990734,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 751407,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Piotr Pruszyński prowadzący działalność pod firmą 1. PRUSZYNKA GASTRONOMIA Piotr Pruszyński 2. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE PIKAR Piotr Pruszyński wspólnik spółki cywilnej

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Dariusz Pruszyński prowadzący działalność pod firmą PIKAR DARIUSZ PRUSZYŃSKI / Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe PIKAR Dariusz Pruszyński wspólnik spółki cywilnej

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050583920

7.3.3) Ulica: Jarzębinowa 2A lok. 1,

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-793

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 751407,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-18
2025-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy