Promocja Gminy Miasto Włocławek poprzez sport
GMINA MIASTO WŁOCŁAWEK - Urząd Miasta Włocławek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00463489
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00463489/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-20 13:42
- Lokalizacja
- Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7057bbba-d7b9-4ea1-a6a9-2ebf53a66995
- Identyfikator
- 8883031255
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00463489 z dnia 2024-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Promocja Gminy Miasto Włocławek poprzez sport
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO WŁOCŁAWEK - Urząd Miasta Włocławek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866910
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zielony Rynek 11/13
1.5.2.) Miejscowość: Włocławek
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 (54) 414 40 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.wloclawek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wloclawek.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umwloclawek.logintrade.net/zapytania_email,171808,f8bf5f221cef51838766c7e8348bf5da.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Promocja Gminy Miasto Włocławek poprzez sport2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7057bbba-d7b9-4ea1-a6a9-2ebf53a66995
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00463489
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00062932/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Promocja Gminy Miasto Włocławek poprzez sport
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00431647
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 490000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa, polegająca na promocji Gminy Miasto Włocławek przez drużynę sportową biorącą udział w rozgrywkach klubowych piłki koszykowej mężczyzn najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce tj. Orlen Basket Ligi organizowanej przez Polską Ligę Koszykówki S.A. oraz podczas rozgrywek europejskich FIBA w sezonie 2024/2025.
1) Zakres przedmiotu zamówienia w ramach profesjonalnych rozgrywek najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce tj. Orlen Basket Ligi organizowanej przez Polską Ligę Koszykówki S.A. w sezonie 2024/2025 obejmuje:
a) wykonanie i umieszczenie 4 minutowej (16 wyświetleń po 15 sek.) animacji ze znakami graficznymi miasta Włocławek (nazwa lub herb lub logo) na bandach LED (podczas meczów) w hali sportowej, w której drużyna Wykonawcy rozgrywa mecze w charakterze gospodarza w ramach rozgrywek Orlen Basket Ligi organizowanej przez Polską Ligę Koszykówki S.A. w sezonie 2024/2025;
b) wykonanie i umieszczenie 4 minutowej (16 wyświetleń po 15 sek.) animacji ze znakami graficznymi miasta Włocławek (nazwa lub herb lub logo) na telebimach LED (podczas meczów) w hali sportowej, w której drużyna Wykonawcy rozgrywa mecze w charakterze gospodarza w ramach rozgrywek Orlen Basket Ligi organizowanej przez Polską Ligę Koszykówki S.A. w sezonie 2024/2025;
c) wykonanie i umieszczenie 4 minutowej (16 wyświetleń po 15 sek.) animacji ze znakami graficznymi miasta Włocławek (nazwa lub herb lub logo) na ekranach LED (podczas meczów) umieszczonych na konstrukcjach koszy w hali sportowej, w której drużyna Wykonawcy rozgrywa mecze w charakterze gospodarza w ramach rozgrywek Orlen Basket Ligi organizowanej przez Polską Ligę Koszykówki S.A. w sezonie 2024/2025;
d) umieszczenie znaków graficznych miasta Włocławek (nazwa lub herb lub logo) na przodzie koszulki meczowej drużyny w polu o wielkości powierzchni min. 140 cm2 max. 160 cm2 w sezonie 2024/2025;
e) umieszczenie znaków graficznych miasta Włocławek (nazwa lub herb lub logo) na przodzie koszulki rozgrzewkowej drużyny w polu o wielkości min. 100 cm2 max. 120 cm2 w sezonie 2024/2025;
f) przekazanie Zamawiającemu puli karnetów na mecze drużyny Wykonawcy - 22 szt., w tym 11 karnetów VIP i 11 karnetów standard na sezon 2024/2025;
g) wykonanie i zamieszczenie artykułu lub grafiki o treści uzgodnionej przez Wykonawcę z Zamawiającym, na co najmniej 2 pełnych stronach pisma w co najmniej 1 wydaniu pisma meczowego wydawanego i dystrybuowanego przez Wykonawcę na okoliczność rozgrywania przez drużynę Wykonawcy meczu w ramach rozgrywek Orlen Basket Ligi organizowanej przez Polską Ligę Koszykówki S.A. w sezonie 2024/2025 w charakterze gospodarza;
h) wykonanie i umieszczenie na barierkach 4 tablic z nadrukiem ze znakami graficznymi miasta Włocławek (nazwa lub herb lub logo) o wymiarach: wysokość od 90 cm do 110 cm /długość od 290 cm x 300 cm w hali sportowej, w której drużyna Wykonawcy rozgrywa mecze w charakterze gospodarza w ramach rozgrywek Orlen Basket Ligi organizowanej przez Polską Ligę Koszykówki S.A. w sezonie 2024/2025;
i) wykonanie i umieszczenie 40 naklejek ze znakami graficznymi miasta Włocławek (nazwa lub herb lub logo) o wymiarach: wysokość od 12 cm do 15 cm/długość od 100 cm do 115 cm na schodach trybun mobilnych w hali sportowej, w której drużyna Wykonawcy rozgrywa mecze w charakterze gospodarza w ramach rozgrywek Orlen Basket Ligi organizowanej przez Polską Ligę Koszykówki S.A. w sezonie 2024/2025;
j) wykonanie i umieszczenie 4 winderów ze znakami graficznymi miasta Włocławek (nazwa, herb lub logo) o wymiarach flagi: wysokość od 380 cm do 420 cm/szerokość od 90 cm do 140 cm w hali sportowej, w której drużyna Wykonawcy rozgrywa mecze w charakterze gospodarza w ramach rozgrywek Orlen Basket Ligi organizowanej przez Polską Ligę Koszykówki S.A. w sezonie 2024/2025;
k) wykonanie i umieszczenie 2 naklejek ze znakami graficznymi miasta Włocławek (nazwa lub herb lub logo) na parkiecie w hali sportowej, gdzie drużyna Wykonawcy rozgrywa mecze w charakterze gospodarza, zgodnie z Zasadami Marketingowymi PLK sezon 2024/2025;
l) wykonanie i umieszczenie 4 tablic z nadrukiem ze znakami graficznymi miasta Włocławek (nazwa lub herb lub logo) o wymiarach: wysokość od 290 cm do 310 cm/ szerokość 200 cm do 220 cm na przeciwległych ścianach znajdujących się za linią końcową boiska w pobliżu telebimów z wynikami, w hali sportowej, w której drużyna Wykonawcy rozgrywa mecze w charakterze gospodarza w ramach rozgrywek Orlen Basket Ligi organizowanej przez Polską Ligę Koszykówki S.A. w sezonie 2024/2025;
m) umieszczenie 4 „kanapek” reklamowych o wymiarach: wysokość od 70 cm do 80 cm / szerokość od 120 cm do 150 cm ze znakami graficznymi miasta Włocławek (nazwa lub herb lub logo) przy linii końcowej boi-ska w hali sportowej, w której drużyna rozgrywa mecze w charakterze gospodarza w ramach rozgrywek Orlen Basket Ligi organizowanej przez Polską Ligę Koszykówki S.A. w sezonie 2024/2025;
n) wykonanie i umieszczenie 1 baneru ze znakami graficznymi miasta Włocławek (nazwa lub herb lub logo) o wymiarach: wysokość od 140 cm do 160 cm/ długość od 580 cm do 610 cm w widocznym miejscu na zewnątrz hali sportowej, w której drużyna Wykonawcy rozgrywa mecze w charakterze gospodarza w sezonie 2024/2025;
o) umieszczenie 1 balona promocyjnego ze znakami graficznymi miasta Włocławek o wysokości 5 m przed wejściem do hali sportowej, w której drużyna Wykonawcy rozgrywa mecze w charakterze gospodarza w ramach rozgrywek Orlen Basket Ligi organizowanej przez Polską Ligę Koszykówki S.A. w sezonie 2024/2025;
p) umieszczenie znaków graficznych miasta Włocławka (nazwa lub herb lub logo) wraz z treściami promocyjnymi uzgodnionymi przez Zamawiającego w formie 4 postów na oficjalnej stronie Facebook Wykonawcy;
q) wykonanie i umieszczenie 1 baneru ze znakami graficznymi miasta Włocławek (nazwa lub herb lub logo-typ) o wymiarach: wysokość od 1,40 do 1,60 m / długość od 5, 80 do 6,10 m w widocznym miejscu na zewnątrz hali sportowej, w której drużyna Wykonawcy rozgrywa mecze w charakterze gospodarza,
r) emisja w mediach społecznościowych i na oficjalnej stronie Wykonawcy materiałów video poświęconych drużynie, przygotowanych przez Wykonawcę z umieszczeniem w nich planszy ze znakami graficznymi miasta Włocławek (nazwa lub herb lub logo);
s) przekazanie na płycie CD, DVD, nośniku elektronicznym lub w linku do pobrania materiału zdjęciowego wykonanego podczas trwania umowy z możliwością wykorzystania na wszystkich polach eksploatacji w działaniach promocyjnych Zamawiającego;
t) udział przedstawicieli drużyny Wykonawcy w co najmniej jednym spocie, sesji lub wydarzeniu promującym Zamawiającego.
2) Zakres przedmiotu zamówienia w ramach rozgrywek europejskich FIBA w sezonie 2024/2025 obejmuje:
a) wykonanie i umieszczenie 4 minutowej (16 wyświetleń po 15 sek.) animacji ze znakami graficznymi miasta Włocławek (nazwa lub herb lub logotyp) na bandach LED (podczas meczów) w hali sportowej, w której drużyna Wykonawcy rozgrywa mecze w charakterze gospodarza w ramach rozgrywek europejskich;
b) wykonanie i umieszczenie 4 minutowej (16 wyświetleń po 15 sek.) animacji ze znakami graficznymi miasta Włocławek (nazwa lub herb lub logotyp) na telebimach LED (podczas meczów) w hali sportowej, w której drużyna Wykonawcy rozgrywa mecze w charakterze gospodarza w ramach rozgrywek europejskich;
c) umieszczenie na barierkach 4 tablic z nadrukiem ze znakami graficznymi miasta Włocławek (nazwa lub herb lub logo) o wymiarach: wysokość od 90 cm do 110 cm /długość od 290 cm x 300 cm w hali sportowej, w której drużyna Wykonawcy rozgrywa mecze charakterze gospodarza w ramach rozgrywek europejskich;
d) umieszczenie 40 naklejek ze znakami graficznymi miasta Włocławek (nazwa lub herb lub logo) o wymiarach: wysokość od 12 cm x 15 cm/długość od 100 cm do 115 cm na schodach trybun mobilnych w hali sportowej, w której drużyna Wykonawcy rozgrywa mecze w charakterze gospodarza w ramach rozgrywek europejskich;
e) umieszczenie 1 balona promocyjnego ze znakami graficznymi miasta Włocławek o wysokości 5 m. przed wejściem do hali sportowej, w której drużyna rozgrywa mecze w charakterze gospodarza ramach rozgrywek europejskich;
f) umieszczenie 4 winderów ze znakami graficznymi miasta Włocławek (nazwa, herb lub logo) o wymiarach flagi: wysokość od 380 cm do 420 cm/szerokość od 90 cm do 140 cm w hali sportowej, w której drużyna rozgrywa mecze w charakterze gospodarza w ramach rozgrywek europejskich;
emisja w mediach społecznościowych i na oficjalnej stronie Wykonawcy materiałów video zakończonych planszą ze znakami graficznymi miasta Włocławek (nazwa lub herb lub logotyp).
Wymagania dodatkowe:
1) Wyrażenie zgody przez Wykonawcę na wykorzystanie wizerunku drużyny w materiałach promocyjnych Zamawiającego.
2) Wyrażenie zgody przez Zamawiającego na wykorzystanie przez Wykonawcę nazwy lub herbu lub logotypu Zamawiającego w materiałach promocyjnych przygotowanych przez Wykonawcę.
3) Zobowiązanie Wykonawcy do przekazania Zamawiającemu w terminie określonym w umowie stosownego sprawozdania, zawierającego w szczególności:
a) informacje z realizacji wszystkich elementów promocji, wraz z dołączeniem materiałów reklamowych i informacyjnych lub/i ich zdjęć,
b) informacje dotyczące meczy rozgrywanych przez drużynę Wykonawcy w charakterze gospodarza w ramach profesjonalnych rozgrywek klubowych piłki koszykowej mężczyzn najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce tj. Orlen Basket Ligi organizowanej przez Polską Ligę Koszykówki S.A, w sezonie 2024/2025 oraz rozgrywek europejskich FIBA, wraz z podaniem frekwencji podczas tych meczów,
c) raport dokumentujący wartość medialną, wykonany przez profesjonalną firmę zajmującą się opracowywaniem tego typu raportów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 600000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 600000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 600000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Klub Koszykówki Włocławek S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 911351332
7.3.3) Ulica: Chopina 8
7.3.4) Miejscowość: Włocławek
7.3.5) Kod pocztowy: 87-800
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Projekt pisma - 1% podwykonawstwa
Wydruk pisma - 2% podwykonawstwa
Wykonanie powierzchni reklamowych - 5% podwykonawstwa
Wykonanie animacji reklamowych - 2 % podwykonawstwa
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 600000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-108.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |