Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej KZN-Lubuskie Trójmiasto przy ul. Zawadzkiego-Zośki w Nowej Soli (dz. nr 1137/2, 1137/3 obr. 0002)

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa „KZN – Lubuskie Trójmiasto” Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00293867
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00293867/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-26 07:00
Lokalizacja
Zielona Góra, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c5375c3c-d0a2-41b0-994b-cf9c322690f9
Identyfikator
9731080573
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnegoPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

AGROBEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPOZNAŃ, PL · lot 0
17 090 001,07 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00293867 z dnia 2025-06-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej KZN-Lubuskie Trójmiasto przy ul. Zawadzkiego-Zośki w Nowej Soli (dz. nr 1137/2, 1137/3 obr. 0002)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa „KZN – Lubuskie Trójmiasto” Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 389976060

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zjednoczenia, 102 bud. 8

1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 65-120

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sim.zgora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.sim.zgora.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c5375c3c-d0a2-41b0-994b-cf9c322690f9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej KZN-Lubuskie Trójmiasto przy ul. Zawadzkiego-Zośki w Nowej Soli (dz. nr 1137/2, 1137/3 obr. 0002)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5375c3c-d0a2-41b0-994b-cf9c322690f9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00293867

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00218794

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/2025/SIM-KZN-LT/NS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 16722489,99 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Inwestycja zlokalizowana jest na działkach nr ewid. 1137/2, 1137/3 obr. 0002 m. Nowa Sól i obejmuje budowę dwóch budynków wielorodzinnych, dróg wewnętrznych, miejsc parkingowych, dojść do budynków, placyku gospodarczego z pojemnikami na odpady komunalne, elementów małej architektury, placu zabaw, budowę zewnętrznych (podziemnych) elementów instalacji sanitarnych, elementów instalacji elektrycznych oraz instalacji oświetlenia terenu, kanalizacji deszczowej. Zaprojektowane pięciokondygnacyjne, podpiwniczone wielorodzinne budynki mieszkalne w systemie korytarzowym zawierają odpowiednio 35 i 30 lokali mieszkalnych. Na parterze każdego budynku przewidziano lokalizację mieszkań przystosowanych dla osób niepełnosprawnych. Budynki zaprojektowano na rzucie prostokąta z wysuniętym przed elewację frontową przedsionkiem wejściowym z zadaszeniem oraz z wnęką w tej elewacji powyżej przedsionka utworzoną przez cofniętą ścianę klatki schodowej. Przekrycie każdego budynku oraz przedsionka wejściowego stanowić będzie stropodach pełny ocieplony styropianem z wyrobionym spadkiem. Stropodach budynku posiadać będzie odwodnienie wewnętrzne, natomiast stropodach przedsionka – odwodnienie zewnętrzne. Wszystkie mieszkania posiadać będą balkony o żelbetowej konstrukcji wspornikowej. Układ funkcjonalny budynku to: kondygnacja piwnicy - pomieszczenia komórek lokatorskich, pomieszczenie wózkowni pomieszczenie porządkowe (gospodarcze) ze zlokalizowanym w nim wodomierzem oraz wydzielonym ustępem, pomieszczenie węzła ciepłowniczego, pomieszczenie rozdzielni elektrycznej; kondygnacja parteru i klatka schodowa - jednokondygnacyjny przedsionek wejściowy z zewnętrznym zadaszeniem, klatka schodowa z centralnie zlokalizowanym szybem dźwigu osobowego; kondygnacje mieszkalne – parter, I ÷ IV piętro z lokalami mieszkalnymi dwu i trzy-pokojowymi z aneksami kuchennymi.
Inwestycja podzielona jest na dwa etapy realizacyjne w jednym zadaniu:
− Etap I – realizacja budynku nr 1 (35 mieszkań), placu zabaw, dróg wewnętrznych, parkingu nr 1 (44 miejsca postojowe, w tym 9 miejsc rezerwowych na potrzeby etapu II), placyku z pojemnikami na odpady oraz części chodników (dojście do budynku, parkingu i placu zabaw),
− Etap II – realizacja budynku nr 2 (30 mieszkań), parkingu nr 2 (22 miejsca postojowe) i chodnika stanowiącego dojście do budynku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17090001,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29240918,82 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17090001,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Agrobex Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Agrobex Budowa Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7810020446

7.3.3) Ulica: Kochanowskiego

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-845

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Część robót budowlanych, instalacje sanitarne, elektryczne i teletechniczne oraz zagospodarowanie terenu

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17090001,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 miesiące

2025-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane