Iniekcje fundamentów w piwnicy w Domu Pomocy Społecznej „LEŚNY” w Zaskoczynie (osuszanie, izolacja)

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "LEŚNY" W ZASKOCZYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00293887
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00293887/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-06-26 07:33
Lokalizacja
Zaskoczyn, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-31ae3911-183d-42d5-a6c8-2917de12e30b
Identyfikator
5921570166
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty remontowe i renowacyjneTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieUsługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

MACIEJ JANUSZSkarszewy, PL · lot 0
191 243,26 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00293887 z dnia 2025-06-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Iniekcje fundamentów w piwnicy w Domu Pomocy Społecznej „LEŚNY” w Zaskoczynie
(osuszanie, izolacja)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "LEŚNY" W ZASKOCZYNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000961509

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 11

1.5.2.) Miejscowość: Zaskoczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-041

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 58 682 81 14

1.5.8.) Numer faksu: 58 682 81 14 wew.111

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dps.sekretariat@powiat-gdanski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.dps.powiat-gdanski.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Iniekcje fundamentów w piwnicy w Domu Pomocy Społecznej „LEŚNY” w Zaskoczynie
(osuszanie, izolacja)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31ae3911-183d-42d5-a6c8-2917de12e30b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00293887

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00051411/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Iniekcja Fundamentów w Domu Pomocy Społecznej "Leśny" w Zaskoczynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00234623

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DG.281.1.2025.AK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 177077,09 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Prace budowlane pomieszczeniach nr 010, 011, 012 oraz na przyległym korytarzu ogólnodostępnym:
a) zdemontować instalację oświetlenia
b) skuć istniejące posadzki
c) zdemontować istniejącą stolarkę drzwiową
d) skuć warstwy podposadzkowe do głębokości 28cm poniżej projektowanego poziomu posadzek
e) odkuć tynki ścian
f) wykonać podkład wyrównujący z piasku
g) oczyścić spoiny ścian
h) wykonać iniekcję murów
i) wykonać warstwę sczepną
j) wylać płytę betonową z betonu C15/20
k) wykonać izolację przeciwwilgociową ze szlamu mineralnego
l) wykonać izolację termiczną posadzki płyt styropianowych frezowanych EPS 100-036 gr. 5cm
m) wykonać jastrych cementowy gr. 6cm zbrojony siatką lub zbrojeniem rozproszonym
n) wykonać tynk renowacyjny ścian
o) wymalować sufity i ściany farbą dyfuzyjną
p) ułożyć gres na posadzkach
q) wykonać cokoliki str. 4
r) osadzić stolarkę drzwiową zgodnie z zestawieniem stolarki drzwiowej
s) wykonać instalację oświetleniową
3. Prace budowlane w podszybiu dźwigu:
a) skuć istniejące posadzki
b) odkuć płytki gresowe ścian szybu do wysokości 170cm od płyty dolnej szybu
c) wyrównać i zgruntować podłoże
d) wykonać izolację przeciwwilgociową ze szlamu mineralnego
e) ułożyć płytki gresowe
4. Prace budowlane związane z wymianą drzwi do pomieszczenia nr 020
a) zdemontować istniejące drzwi
b) osadzić nowe drzwi zgodnie z zestawieniem stolarki drzwiowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 191243,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 322920,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 191243,26 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SKARBUD BUDOWNICTWO - Maciej Janusz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5921990709

7.3.3) Ulica: Wąska 2

7.3.4) Miejscowość: Skarszewy

7.3.5) Kod pocztowy: 83-250

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 191243,26 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-07-01 do 2025-10-31
2025-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane