Poprawa przestrzeni publicznej w centrum miejscowości Góra Świętej Małgorzaty
Gmina Góra Świętej Małgorzaty
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00463605
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00463605/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-20 14:06
- Lokalizacja
- Góra Świętej Małgorzaty, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9c3ffdeb-31f6-11ef-8a31-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 7752405513
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00463605 z dnia 2024-08-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa przestrzeni publicznej w centrum miejscowości Góra Świętej Małgorzaty
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Góra Świętej Małgorzaty
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015655
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Góra Świętej Małgorzaty 44
1.5.2.) Miejscowość: Góra Świętej Małgorzaty
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-122
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: basia@goraswmalgorzaty.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.goraswmalgorzaty.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9c3ffdeb-31f6-11ef-8a31-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa przestrzeni publicznej w centrum miejscowości Góra Świętej Małgorzaty2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c3ffdeb-31f6-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00463605
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031781/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Poprawaprzestrzeni publicznej w centrum miejscowości Góra Świętej Małgorzaty
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00379304
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GL. 271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis inwestycji:
Poprawa przestrzeni publicznej poprzez modernizację układu komunikacyjnego, budowę infrastruktury sportowo-rekreacyjnej, obiektów malej architektury i urządzenie terenów zieleni.
4.1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana na zadaniu inwestycyjnym „Poprawa przestrzeni publicznej w centrum miejscowości Góra Świętej Małgorzaty”
4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
4.2.1. Zadanie 1 – "Zagospodarowanie terenu działek gminnych w Górze Świętej Małgorzaty”. Zakres zadania obejmuje w szczególności:
Wykonanie boiska pełnowymiarowego do unihokeja o nawierzchni sportowej modułowej z tworzywa elastycznego PP
Wyposażenie boiska w bramki i bandy systemowe;
Wykonanie pilkochwytów;
Wykonanie ogrodzenia panelowego wokół boiska;
Wykonanie utwardzenia terenu z kostki betonowej;
Wykonanie chodników i opaski z kostki betonowej przy boisku;
Wykonanie chodników z płyt granitowych płomieniowanych przy pomniku i wzdłuż ogrodzenia szkoły;
Zakup i montaż trybun;
Zakup i montaż elementów małej architektury tj.:
• Altan ogrodowych 2 szt.
• Tężni zasilanej panelami słonecznymi o mocy 450 W
• Stołu i dwóch ławek – 2 komplety dla każdej altany
• Ławki parkowe 14 szt.
• Kosze na śmieci 5 szt.
Wykonanie placu zabaw wraz z dostawą i montażem zabawek i ogrodzeniem systemowym;
Wykonanie nasadzeń w postaci drzew i krzewów;
Wykonanie oświetlenia terenu poprzez montaż słupów oświetleniowych;
Wykonanie odwodnienia liniowego boiska do unihokeja i włączenie do istniejącej kanalizacji deszczowej;
Wykonanie przyłączy wody do podlewania terenów zielonych i nasadzeń z podejściem do podłączenia węży.
4.2.2. Zadanie 2 – „Przebudowa drogi powiatowej Nr 2512E w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na odcinkach Orszewice – DW 703 i Góra św. Małgorzaty – Boczki” – Odcinek nr 5 od km 5+654,39 do km 6+709,70. Zakres zadania obejmuje w szczególności:
1) Opracowanie Dokumentacji Projektowej zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym – dalej PFU (zał. Nr 1.2 do SWZ)
2) uzyskanie wymaganych prawem decyzji, opinii, uzgodnień i sprawdzeń Dokumentacji Projektowej dla planowanego przedsięwzięcia, w tym wykonanie wszelkich niezbędnych dla realizacji inwestycji opracowań.
3) uzyskanie pozwolenia na budowę lub dokonanie zgłoszenia zamiaru wykonania robót budowlanych (zgodnie z przesłankami wynikającymi z Prawa budowlanego),
4) wykonanie robót budowlanych na podstawie wykonanej Dokumentacji Projektowej opracowanej zgodnie z PFU stanowiącym załącznik nr 1.2 do SWZ obejmujących w szczególności:
rozbiórka i budowa obiektu inżynierskiego (przepustu) na kanale Tumskim;
poszerzenie istniejącej nawierzchni do 6,00m;
wykonanie warstwy wyrównawczej;
wykonanie warstwy ścieralnej;
wykonanie chodników;
wykonanie poboczy;
wykonanie rowów drogowych;
wykonanie przepustów pod koroną drogi;
przebudowa skrzyżowania na rondo.
5) wykonanie obsługi geodezyjnej;
6) pełnienie nadzoru autorskiego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
44113100-6 - Materiały chodnikowe
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6596490,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7390000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6596490,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne TRAKT Bobrzak, Tecław Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7751616722
7.3.4) Miejscowość: Woźniaków 110
7.3.5) Kod pocztowy: 99-300
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6596490,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
| 2024-08-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |