Remont systemu Jansen Viss Fire EI30 i Viss Tvs dachów szklanych Biblioteki na „Koszykowej”. Część II- dach północny
Biblioteka Publiczna m. st. Warszawy - Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00294037
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00294037/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-06-26 08:37
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f49f99a1-789f-40f8-a8b7-5fe04332be92
- Identyfikator
- 5261287150
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00294037 z dnia 2025-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont systemu Jansen Viss Fire EI30 i Viss Tvs dachów szklanych Biblioteki na „Koszykowej”. Część II- dach północny
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Biblioteka Publiczna m. st. Warszawy - Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000278681
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Koszykowa 26/28
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: organizacyjny@koszykowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.koszykowa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f49f99a1-789f-40f8-a8b7-5fe04332be921.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
samorządowa instytucja kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność bibliotek
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont systemu Jansen Viss Fire EI30 i Viss Tvs dachów szklanych Biblioteki na „Koszykowej”. Część II- dach północny2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f49f99a1-789f-40f8-a8b7-5fe04332be92
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00294037
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00084293/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont systemu Jansen Viss Fire UI30 i Viss TVS dachów szklanych Biblioteki na "Koszykowej" - 2 etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00262993
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TECH.TP.26.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2091319,5 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przywrócenie szczelności i pierwotnych parametrów użytkowych dachów szklanych oraz związane z tym zabezpieczenie zbiorów i wyposażenia Biblioteki przed zalaniem wodą i zniszczeniem, przeciwdziałanie korozji elementów konstrukcyjnych dachów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do wyznaczonego terminu nie wpłynęła żadna oferta| 2025-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |